با استفاده از ظرفیت جوانان شعار «مردمی‌سازی دولت» محقق می‌شود

با استفاده از ظرفیت جوانان شعار «مردمی‌سازی دولت» محقق می‌شود
شناسه خبـر : ۱۱۹۸۶۰ جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت تاکید کرد: با استفاده از ظرفیت جوانان شعار «مردمی‌سازی دولت» محقق می‌شود.

به گزارش خبرنگار موج خبر، سید احمد عبودتیان امروز پنج شنبه در جلسه با فرمانداران و مدیران جوان گام دوم انقلاب در استانداری و دستگاه‌های اجرایی لرستان با تاکید بر اینکه ما باید تلاش کنیم کارها را به مردم بسپاریم، اظهار داشت: اگر کارها را به عهده مردم بگذاریم، مردم بهترین تصمیم‌ها را خواهند گرفت و خودشان مراقب هستند که رانتی در دستگاه‌ها ایجاد نشود.

وی با بیان اینکه وقتی ما تصدی بر مردم کنیم، فرد را از حق طبیعی خود محروم می‌کنیم، افزود: تاکید مقام معظم رهبری بر استفاده از ظرفیت جوانان در کارها این است که جوان منفعت مادی خود را در نظر نمی‌گیرد و بی محابا در امور پیش می‌رود.

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با تاکید بر اینکه نظام‌های بروکراتیک در حال فلج کردن کشور است، عنوان کرد: ما باید اقشار مختلف مردم را در تمامی حوزه‌هایی که تخصص دارند پای کار آوریم و آنها را به رسمیت بشناسیم.

عبودتیان، افزود: دستاوردهایی که دولت طی این مدت داشته و زیرساخت‌هایی که ایجاد شده یا تسهیلاتی که پرداخت شده است باید با یک بیان قوی روایت شوند تا مردم در جریان امور قرار بگیرند.

وی با اشاره به تاکید رئیس جمهور بر حضور جریان نخبگانی در قالب اتاق‌های اندیشه ورزی در کنار هر مسئول ارشد شهرستانی، بیان کرد: خوشبختانه عزم خوبی در استان لرستان برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ایجاد شده است و از نشانه‌های روشن این عزم انتصاب مدیران جوانی است که دانش فنی کار را نیز دارند.

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت، افزود: دولت در استان لرستان این عزم را دارد که هم از تجربه بزرگترها استفاده کند و هم با همت، شجاعت و پرکاری جوان ترها کار را جلو ببرد.

عبودتیان، گفت: باید جوانان دیگری هم به کمک مدیران جوان بیایند تا شعار اصلی دولت سیزدهم که بحث مردمی سازی است تحقق یابد.

منبع خبر:مهر

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir