برگزاری جشن‌های دهه کرامت در کانون‌های پرورش فکری لرستان

شناسه خبر : ۱۲۰۵۰۲ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۰

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان از برگزاری جشن‌های حضوری و مجازی دهه کرامت در کانون‌های این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار موج خبر، محمد جواد محمدی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ویژه برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی و اسلامی همزمان با دهه مبارک کرامت در مراکز کانون سراسر استان لرستان به صورت حضوری و مجازی در حال اجرا هستند.

وی گفت: در این روزها برنامه‌های مختلفی مانند مولودی خوانی، خوشنویسی القاب امام رضا (ع)، نشریه دیواری با مضمون عفاف و حجاب دختران و مادران با حضور دانش آموزان و اعضای کانون برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان، افزود: تقدیر از اعضای محجبه، برگزاری کارگاه سفال «کتیبه سازی القاب امام رضا (ع)»، قصه گویی با موضوع زندگی حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع)، نشست تحلیلی داستان‌های رضوی برای اعضای ادبی نوجوان، ارسال قطعه‌های ادبی با موضوع بربال کبوتران و بارگذاری در فضای مجازی، معرفی وقایع و ایام، معرفی شخصیت، معرفی کتاب و آشنایی با احادیث از سوی مربیان و اعضا از جمله فعالیت‌هایی است که به اجرا در می آیند.

محمدی، گفت: ایستگاه‌های نقاشی، ایستگاه‌های ادبی، کارگاه کارت پستال سازی، شعر خوانی، اجرای نمایش خلاق، معرفی کتاب‌های کانون با مضامین زندگی امام رضا (ع) و ضامن آهو از دیگر برنامه‌هایی است که در مراکز انجام می‌شوند.

وی عنوان کرد: ۳۰ مرکز کانون پرورش فکری شامل ۲۰ مرکز ثابت، دو کتابخانه پستی و هشت کتابخانه سیار شهری و روستایی در استان لرستان فعالیت می‌کنند.