پیشرفت ۴۰ درصدی تالار آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری سلسله

پیشرفت ۴۰ درصدی تالار آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری سلسله
شناسه خبـر : ۹۸۵۳ جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: پروژه تالار آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی هنری ولایت سلسله ۴۰ در صد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، احمدحسین فتایی در گفت‌وگوی  با یحیی ابراهیمی منتخب مردم شهرستان‌های سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، در خصوص پروژه‌ها فرهنگی و هنری شهرستان سلسله و دلفان،  به روند پیشرفت پروژه‌های مهم فرهنگی و هنری در این شهرستان‌ها اشاره کرد.

وی گفت: پروژه تالار آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی هنری ولایت شهرستان سلسله، مهم‌ترین پروژه عمرانی این دونقطه از استان است که تاکنون نزدیک به ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ما در سال جاری آن را در کنار تالارهای شهرستان‌های دورود و ازنا در لیست اولویت‌های عمرانی سال ۹۹ این اداره‌کل قراردادیم.

وی افزود: کتابخانه عمومی درجه‌یک سلسله نیز یکی دیگر از طرح‌های مهم ما در این شهرستان است که با توجه به پیشرفت ۵۵ درصدی فیزیکی، امیدواریم در سال جدید و با اختصاص اعتبارات لازم بتوانیم آن را به بهره‌برداری برسانیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان عنوان کرد: در دلفان مهم‌ترین موضوع پیش روی ما نوسازی و تجهیز ساختمان اداری و مجتمع فرهنگی هنری با برآوردی در حدود دو میلیارد ریال است که امیدواریم با تخصیص اعتبار مناسب در سال جاری بتوانیم عملیات تکمیل پروژه فوق‌الذکر را به اتمام برسانیم.

ابراهیمی نیز در این گفت‌وگو افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود و کمبود فضاهای تخصصی فرهنگی و هنری در این دو شهرستان، نیاز است با استفاده از توان دولت و مجلس و در جهت اتمام و به بهره‌برداری رساندن این پروژه‌ها، نواقص موجود مرتفع شود.

منتخب مردم شهرستان‌های سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص بودجه‌های عمرانی در سطح استان باید با توجه به نیاز و ظرفیت شهرستان‌ها صورت بپذیرد و در این راستا تلاش خواهد شد با رایزنی لازم با مقامات و مسئولین استانی و کشوری، اعتبارات شهرستان‌های سلسله و دلفان را افزایش دهیم.

46

منبع خبر: خبرآنلاین

شرایط تبلیغات