پاسخگویی به شبهات مهدویت با معرفی کتاب صوتی «امام من»

پاسخگویی به شبهات مهدویت با معرفی کتاب صوتی «امام من»
شناسه خبـر : ۹۱۵۵۱ دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۰

خادمان امور فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه(س) با بهره‌مندی از بستر فضای مجازی، در راستای پاسخگویی به شبهات مهدویت کتاب صوتی امام من را به دختران جوان و نوجوان معرفی کردند.

به گزارش موج خبر، امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در راستای معرفی فرهنگ انتظار، وظایف منتظران و نقش نوجوانان در بستر سازی ظهورکتاب صوتی «امام من» را از طریق کانال معصومانه به دختران نوجوان معرفی کرد.

کتاب صوتی «امام من» داستان‌هایی کوتاه و جذاب برای آشنایی بیشتر با امام زمان و پاسخگویی به بسیاری از شبهات با جملاتی دلنشین به نوجوانان است. این کتاب نوشته نرجس شکوریان فرد، با عنوان عهد مانا در قالب مجموعه کلیپ‌های صوتی توضیحی جامع و مفید با محوریت مبحث مهدویت و امام زمان برای نوجوانان است.

کتاب «امام من» با داستان‌های کوتاه و شیرین از امام زمان (عج) می‌گوید و محبت و معرفت افزایی نسبت به امام زمان را در میان قشر نوجوان ترویج می‌کند. نویسنده در این کتاب بعد از بیان داستان در چند خط با بیانی شیرین باب تفکر و تعقل را می‌گشاید و اضافه بر نشاندن حلاوت محبت امام در قلب نوجوان و جوان، شبهات زیادی را می‌تواند حل کند.

لازم به ذکر است، مباحث مرتبط با مهدویت در کانال معصومانه در قالب محافل مجازی دختران خورشید نیز برای نوجوانان تبیین می‌شود و نوجوانان از طریق ارتباط با پشتیبان‌های اعلام شده در کانال معصومانه به آدرس masumaneh@ می‌توانند پرسش‌های خود در مورد مهدویت را با کارشناسان رواق کودک و نوجوان آستان مقدس بانوی کرامت مطرح کرده و پاسخ پرسش‌ها و شبهات خود را از کارشناس مذهبی رواق کودک و نوجوان دریافت کنند.

منبع خبر:مهر

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir