تسویه ناشران درنمایشگاه مجازی قرآن منوط به اعلام وصول پستی است

تسویه ناشران درنمایشگاه مجازی قرآن منوط به اعلام وصول پستی است
شناسه خبـر : ۹۱۳۰۴ یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۰

حسین صفری با اشاره به این که ناشران باید تا روز دوشنبه ۲۷اردیبهشت ماه ١٤٠٠مرسولات خریداری شده را به پست تحویل دهند،گفت: و در صورتی که اعلام وصول صورت نگرفته باشد امکان تسویه حساب وجود ندارد.

به گزارش موج خبر، حسین صفری مدیر بخش فروشگاهی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، در خصوص دریافت مرسولات پستی این نمایشگاه توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده با شرکت پست کلیه مرسولات مربوط به نمایشگاه مجازی قرآن کریم که تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در سامانه این نمایشگاه به ثبت رسیده است همچنان از سوی دفاتر پستی سراسر کشور تحویل گرفته می‌شود.

او در ادامه عنوان کرد: ناشران موظف هستند تمامی آثاری که از سوی مخاطبان خریداری شده و روی پنل کاربری آن‌ها مشخص است را تا روز دوشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به پست تحویل دهند. گفتنی است اگر پس از این تاریخ مرسولات خریداری شده در نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم را به دفاتر پستی ارائه کنند با تعرفه آزاد مواجه شده و تخفیف نمایشگاه از روی آن‌ها برداشته می‌شود.

مدیر بخش فروش نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم همچنین بیان کرد: گفتنی است که تسویه حساب ناشران منوط به اعلام وصول پستی بوده و در صورتی که اعلام وصول صورت نگرفته باشد امکان تسویه حساب وجود ندارد. بنابراین ناشران باید در پنل کاربری خود نسبت به ثبت سفارش و دریافت اعلام وصول اقدام کنند.

حسین صفری در پایان گفت: بدیهی است که ناشران باید مرسوله‌های ارسالی را در لفافه و بسته‌بندی مناسب به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل دهند؛ با توجه به تحویل تمام بسته‌ها و همچنین بررسی تضمین و کیفیت آن‌ها نسبت به تسویه با ناشران اقدام لازم صورت می‌گیرد.

منبع خبر:مهر

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir