پخش تصاویر خصوصی عروس جوان به خاطر کینه‌توزی داماد!

پخش تصاویر خصوصی عروس جوان به خاطر کینه‌توزی داماد!
شناسه خبـر : ۷۴۵۳۵ شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰

دامادی که تصاویر خصوصی دختر جوان را در فضای مجازی پخش کرده بود، بازداشت شد، ازدواج شاکی و متشاکی در شب عروسی بهم خورده بود.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ خانمی جوان با مراجعه به پلیس فتا تهران مدعی شد تصاویر خصوصی وی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی پخش شده که در این راستا پرونده اولیه تشکیل شد.

شاکی در ادامه اظهاراتش گفت: با شخصی آشنا شدم و پس از گذشت مدتی قصد ازدواج را با یکدیگر داشتیم اما در شب عروسی با توجه به اختلافات و درگیری‌های دو خانواده همه چیز به هم خورد و از هم جدا شدیم و تمام تصاویری که از بنده در فضای مجازی پخش شده مربوط به همان زمان است. 

کارشناسان پلیس فتا تحقیقات خود را آغاز کردند و با در نظر گرفتن تمام جوانب و بررسی‌های تخصصی ادله دیجیتال موجود در پرونده، متهم را که همان داماد سابق بود، شناسایی کردند و پس از تشریفات قضائی وی در یکی از مناطق شمالی تهران دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

مجرم پس از حضور در پلیس فتا تهران بزرگ ضمن قبول جرم خود گفت: قصد ازدواج را با شاکی داشتم که به علت اختلافات خانواده‌ها این ازدواج به هم خورد و من برای تلافی و انتقام از این خانواده دست به این کار زدم و تمام تصاویری که از شاکی داشتم را در فضای مجازی منتشر کردم.

سرهنگ داوود معظمی گودرزی؛ رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام این خبر و ضمن هشدار به مجرمانی که با انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی کاربران با آبروی آنها بازی می‌کنند، گفت: سوءاستفاده از تصاویر شخصی و خصوصی در شبکه‌های اجتماعی یکی از شایع‌ترین جرائم حوزه فضای مجازی بوده و باتوجه به اینکه هرگونه مزاحمت و انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی افراد در فضای سایبری برابر قانون جرم محسوب می‌شود، پلیس فتا خود را موظف به برخورد قاطعانه با مجرمان و قانون‌شکنان دانسته و تمام توان خود را برای حفظ امنیت و آرامش شهروندان در فضای مجازی به کار خواهد گرفت. 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/