رندر غیررسمی خیره کننده از سدان آلفارومئو

رندر غیررسمی خیره کننده از سدان آلفارومئو
شناسه خبـر : ۷۳۳۲۹ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

به گزارش موج خبر

باشگاه خبرنگاران/ در یک گزارش آمده است که یک سدان جدید از مارک ایتالیایی آلفارومئو در حال تولید شدن است که رقیب BMW ۵ خواهد بود.
 
یک سدان جدید از مارک ایتالیایی آلفارومئو در حال تولید شدن است. این خودروساز برای اینکه بازار خودروها را به دست بگیرد به دنبال این است که مدل‌های جدید خودرویی را تولید کند.

با وجود تولید Giulia، Stelvio، Giulietta و ۴C اما آلفارومئو، این برند ایتالیایی قصد دارد به منظور رقابت با خودروهای سلطه گر آلمانی، خودرو‌های لوکس تولید و روانه بازار کند.

گفته می‌شود کراس اوور جمع و جور آلفارومئو توناله در ماه سپتامبر امسال آغاز به کار می‌کند.

در گزارشی از مدیر عامل جدید آلفا ژان فیلیپ ایمپاراتو آمده است، قرار است E-segment سدانی برای رقابت با BMW ۵ باشد. به نظر می‌رسد، این سدان در سال ۲۰۲۵ وارد بازار می‌شود و هم اکنون در مرحله طراحی است. به نظر می‌رسد، تیم طراحی، یک رندر اختصاصی برای پیش بینی ورود سدان اسپرت به اشتراک گذاشتند که بهتر و جذاب تر از جولیا باشد. 

 برخی از جزئیات مربوط به این سدان آینده، مانند استفاده از پلتفرم میلیارد دلاری جورجیو اکنون منتشر شده است، همچنین این خودرو در انواع بنزینی، پلاگین هیبریدی و برقی وارد بازار می‌شود. این اطلاعات تنها دانسته ما است تا زمانی که آلفارومئو به روزرسانی‌های رسمی را ارائه دهد.

آنچه ما می‌دانیم این است که آلفارومئو، DS و لانچیا به طور مشترک در حال توسعه نسل جدیدی از اتومبیل‌ها هستند که در سال ۲۰۲۴ به بازار عرضه می‌شود. این همکاری با ادغام Stellantis تازه متولد شده، به دست آمده است.

آیا آلمانی‌ها باید نگران تسلط خود در بخش وسایل نقلیه لوکس باشند؟ گذر زمان جواب این سوال را مشخص خواهد کرد.