اعتراض فارغ‌التحصیلان مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد بروجرد به عدم تعیین تکلیف گرایش در مدرک تحصیلی

اعتراض فارغ‌التحصیلان مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد بروجرد به عدم تعیین تکلیف گرایش در مدرک تحصیلی
شناسه خبـر : ۷۳۲۵۲ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد بروجرد به عدم تعیین تکلیف گرایش در مدرک تحصیلی خود، مقابل دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان تجمع کردند.

به گزارش موج خبر، فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد بروجرد اخیرا در اعتراض به عدم تعیین تکلیف گرایش در مدرک تحصیلی خود، مقابل دانشگاه علوم پزشکی لرستان تجمع کردند.

این دانشجویان با در دست داشتن پلاکارد‌هایی به مطالبه‌گری از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان و آزاد بروجرد برای لحاظ شدن گرایش در مدرک تحصیلی صادره پرداختند و درخواست شرکت در طرح نیروی انسانی و آزمون‌های استخدامی مهندسی پزشکی با گرایش بیوالکتریک را داشتند.
 
 
فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد بروجرد معتقدند که بعد از ثبت‌نام در این رشته و با گذشت سه ترم، بنا به نظر مدیر گروه قبلی و شرایط دانشکده، گرایش بیوالکتریک برای این رشته انتخاب شد و دانشجویان هم راهی جز قبول این گرایش نداشتند. اما بعد از چهار سال و گذراندن تمام دروس تخصصی گرایش بیوالکتریک، هنگام فارغ‌التحصیلی و گرفتن گواهی موقت متوجه شدند که گرایش بیوالکتریک برای آنان ثبت نشده که در نتیجه آن، بدون ثبت گرایش نتوانستند در طرح شرکت کنند. این در حالی است که طبق نامه مدیر گروه فعلی و دروس پاس شده، آنان فارغ‌التحصیل گرایش بیوالکتریک هستند و این گرایش مشمول طرح است.