امنیت موجب توسعه اقتصادی می‌شود

امنیت موجب توسعه اقتصادی می‌شود
شناسه خبـر : ۷۲۹۹۰ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹

خرم‌آباد - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: امنیت از ارکان مورد نیاز هر جامعه برای پیشرفت است و باعث ارتقای زیرساخت فرهنگی و توسعه اقتصادی می‌شود.

به گزارش موج خبر حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز شنبه در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی لرستان اظهار کرد: دشمن با نقشه های مختلف به اهداف خود برای ضربه زدن به کشور دست نیافته و ورود سلاح به کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

وی تصریح کرد: لرستان با توجه به همجواری با استان‌های مرزی، محل گذر خودروهای حمل کالای قاچاق  است که در این راستا با همدلی اعضای شورای تامین  و تلاش نیروی انتظامی، رتبه اول کشور در  در کشف سلاح و کالای قاچاق را طی چهار سال گذشته کسب کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: افرادی از روی جهالت به عنوان اراذل و اوباش از مردم سلب امنیت می کنند اما نیروی انتظامی مقتدرانه با این افراد مقابله می‌کند و کشفیات سلاح جزو اهداف این نهاد در مقابله با مجرمان می باشد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه قضا همکاری لازم را برای برخورد با افراد مجرم دارد اظهار کرد: امنیت مردم حاصل تلاش شبانه روزی کادر خدوم نیروی انتظامی است.