گردنه «گله بادوش» در محور الیگودرز - «شول آباد» مسدود شد

گردنه «گله بادوش» در محور الیگودرز - «شول آباد» مسدود شد
شناسه خبـر : ۷۲۴۴۸ پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان، گفت: گردنه «گله بادوش» در محور الیگودرز- «شول آباد» به دلیل بارش برف مسدود است.

به گزارش خبرنگار موج خبر، عباس شرفی امروز پنج شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها اظهار داشت: تمام راههای اصلی و شریانی لرستان باز و تردد در آنها برقرار است، راهداران شهرستان الیگودرز در حال برف روبی گردنه «گله بادوش» هستند.

وی گفت: با توجه به بارش برف در بامداد امروز، با تلاش راهداران هیچیک از محورهای اصلی مسدود نشد و در حال حاضر تردد در همه محورها برقرار است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان افزود: هم اکنون فقط در گردنه‌های «چمن سلطان» و «گله بادوش» شهرستان الیگودرز بارش خفیف برف را داریم و سایر محورها بدون بارش بوده و یا بارش خفیف باران مشاهده می‌شود، با توجه به بسته شدن گردنه «گله بادوش» در محور الیگودرز- «شول آباد»، همکاران راهدار شهرستان الیگودرز در حال برف روبی این گردنه هستند.

شرفی گفت: در گردنه «گاماسیاب» شهرستان دلفان نیز کولاک شدید داریم، اما هیچ گونه مشکلی در تردد وجود ندارد.

وی عنوان کرد: از روز گذشته ۴۰ اکیپ راهداری در راهدارخانه‌ها و گردنه‌های برف گیر مستقر و مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان توصیه کرد: مردم در شرایط ناپایدار جوی سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند، در صورت ضرورت حتماً تجهیزات ایمنی همراه داشته باشند و با رعایت سرعت مطمئنه سفری ایمن برای خود و دیگران رقم بزنند.