اگر ایجنت امباپه بودم به هر قیمتی او را به بارسا می‌بردم

اگر ایجنت امباپه بودم به هر قیمتی او را به بارسا می‌بردم
شناسه خبـر : ۷۱۸۰۹ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

به گزارش موج خبر

ورزش 3/ جونیور مینگلا، ایجنت معروف جهان فوتبال، به تازگی فاش ساخته که پیشتر رئال مادرید و بارسلونا هر دو کیلیان امباپه، ستاره PSG، را در برهه هایی از دوران فوتبالش زیر نظر داشتند.
کیلیان امباپه که در سال 2017 از موناکو به پاری سن ژرمن پیوست، اکنون تنها یک سال دیگر با PSG قرارداد دارد.
جونیور مینگلا به رادیو مارکا گفت: "بارسلونا امباپه را می شناخت، اما آنها واقعا او را برای امضای قرارداد در نظر نداشتند. یک بار من با رییس باشگاه بارسا صحبت کردم و واقعا از اینکه با او قرارداد نبسته بودند ناراحت و مایوس بود.
نمی دانم که بارتومئو مرا گول زد یا چه اما او به من گفت که مدیران ورزشی بارسا راجع به امضای قرارداد با امباپه مطمئن نبودند.
آن موقع چیزی حدود 130 میلیون یورو به اضافه 25 میلیون یورو هزینه های جانبی هزینه داشت. در آن زمان رئال مادرید امباپه را می خواست اما نتوانستند با او به توافق برسند."
نام بارسلونا که برای برگزاری انتخابات ریاست باشگاه در ماه مارچ آماده می شود بار دیگر در ارتباط با علاقه به امضای قرارداد با امباپه شنیده می شود. از ارلینگ هالند، ستاره دورتموند، نیز به عنوان یکی دیگر از اهداف کاتالان ها یاد می شود.
مینگلا اضافه کرد: "قبل از هر چیز شما باید بتوانید هالند و امباپه را با دلایل ورزشی قانع کنید که به این تیم بپیوندند. بعد توان مالی خود را بررسی می کنید. امضای قرارداد همزمان با هر دو بازیکن دشوار است اما شاید بشود یکی را پس از دیگری راضی کرد...
اگر من ایجنت امباپه بودم، اگر پیشنهادشان از نظر مالی به صرفه بود، سعی می کردم که او را به هر قیمتی به بارسلونا بیاورم."