جام‌حذفی اسپانیا/ صعود لوانته و ویارئال، حذف سوسیه‌داد

جام‌حذفی اسپانیا/ صعود لوانته و ویارئال، حذف سوسیه‌داد
شناسه خبـر : ۶۴۹۹۴ چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۰

به گزارش موج خبر

تسنیم/ بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال اسپانیا با صعود تیم‌های ویارئال و لوانته و حذف سوسیه‌داد توسط بتیس آغاز شد.
در نخستین شب از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا، سه‌شنبه شب سه بازی برگزار شد که در پایان آنها تیم‌های فوتبال ویارئال، لوانته و بتیس جواز صعود گرفتند.
ویارئال با تک گل یرمی پینو در دقیقه 19 موفق شد میزبان خود تیم دسته دومی جیرونا را شکست دهد. لوانته در دیداری پرگل در خانه تیم وایادولید با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسید و در نهایت تیم رئال بتیس در خانه خود رئال سوسیه‌داد را با نتیجه 3 بر یک در وقت‌های اضافه شکست داد. در این بازی ایارامندی در دقیقه 48 از سوسیه‌داد و سانابریا در دقیقه 75 از بتیس اخراج شدند. همچنین میکل اویارسابال در دقیقه 13 گل نخست را برای تیم سوسیه‌داد زد، اما در ادامه بتیسی‌ها با گل سرخیو کانالس در دقیقه 78 کار را به تساوی کشاندند تا بازی به وقت‌های اضافه برود، جایی که بورخا ایگلسیاس دو بار در دقایق 96 و 111 گلزنی کرد تا صعود تیم آندلسی به مرحله بعدی قطعی شود.
امشب چند بازی دیگر در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا برگزار می‌شود که در مهمترین آنها از ساعت 23:30 به وقت تهران تیم فوتبال بارسلونا میهمان تیم رایو وایکانوست.