مدیرروستا: باید از شکست برابر سپاهان و مس درس بگیریم/ فوتبال ایران به VAR نیاز دارد

مدیرروستا: باید از شکست برابر سپاهان و مس درس بگیریم/ فوتبال ایران به VAR نیاز دارد
شناسه خبـر : ۶۴۳۷۰ دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰

علی‌اصغر مدیرروستا سرپرست تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که فوتبال ایران نیاز مبرم به استفاده از تکنولوژی VAR دارد.

علی‌اصغر مدیرروستا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی موج خبر، درباره آخرین وضعیت پیکان و اینکه آنها در دو بازی پیاپی برابر سپاهان و مس رفسنجان شکست خوردند، گفت: در فوتبال همیشه برد و باخت وجود دارد. ما در بازی با سپاهان می‌توانستیم بازنده نباشیم و در بازی با مس رفسنجان هم اشتباهاتی داشتیم که بابت این اشتباهات تنبیه شدیم. پیکان در این بازی گل اول را هم زد، ولی در ادامه شرایط آنطور که انتظار داشتیم رقم نخورد. شاید بازیکنان ما تصور می‌کردند که برنده این بازی هستند، ولی فوتبال نود دقیقه است و هر تیم باید تا آخرین لحظه تمرکز داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا پیکان می‌تواند از شرایط موجود خارج شود؟»، تصریح کرد: ما تیم خوبی داریم و کادر فنی هم زحمت می‌کشد تا پیکان همیشه بهترین شرایط را داشته باشد. ما باید از این دو شکست درس بگیریم و قطعاً کادر فنی پیکان با تجربیاتی که دارد، شرایط را تغییر خواهد داد. بازی بعدی ما هم برابر فولاد است که جزو تیم‌های خوب لیگ امسال محسوب می‌شود، با این حال امیدوارم که در این بازی نتیجه لازم را بگیریم.

 سرپرست تیم فوتبال پیکان همچنین در مورد جنجال‌های داوری در لیگ امسال و اینکه اکثر تیم‌ها بابت داوری‌ها معترض هستند، تصریح کرد: اگر شما دقت کنید تمام تیم‌ها به داوری‌ها اعتراض دارند و این شرایط اصلاً خوب نیست چون فقط حاشیه‌ها و تنش‌ها بیشتر می‌شود و مسائل فنی فوتبال هم تحت تأثیر قرار می‌گیرد. اعتقاد من این است که فوتبال ایران نیاز مبرم به استفاده از تکنولوژی VAR دارد و این تکنولوژی باید هر چه سریع‌تر وارد فوتبال ما شود. با این شرایط دیگر حق تیمی ضایع نمی‌شود و همه بازی‌ها با آرامش برگزار خواهد شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/