رونمایی از کابین فورد برانکو فرست ادیشن بلک اونیکس ۲۰۲۱

رونمایی از کابین فورد برانکو فرست ادیشن بلک اونیکس ۲۰۲۱
شناسه خبـر : ۶۴۰۸۶ یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۰

به گزارش موج خبر

پدال/ طرفداران آفرود بی‌صبرانه منتظر فورد برانکو جدید هستند. نسخه فرست ادیشن این خودرو تولید محدودی خواهد داشت و در زمان معرفی این خودرو فکر می‌کردیم کابین دو رنگ خاکستری و پییر تنها مختص مدل فرست ادیشن خواهد بود اما در ماه دسامبر بود که فورد تریم بلک اونیکس را برای مدل فرست ادیشن ارائه کرد. هم‌اکنون می‌توانیم اولین بار نگاهی به کابین تیره این خودرو داشته باشیم.


تریم چرم کابین قطعاً تضاد قابل‌توجهی با تریم دیگر دارد. فورد تصاویری از کابین برانکو بلک اونیکس در زوایای گوناگون را منتشر کرده و البته فضای داخلی این خودرو کاملاً تیره و مشکی نیست. دوخت های متضاد روی صندلی‌ها و پانل درب‌ها، کنسول مرکزی، کمربندها و داشبورد با اجزای نقره‌ای و خاکستری جزو موارد قابل‌ذکر می‌باشند. با این وجود شاید نشستن روی صندلی‌ها در یک روز آفتابی و زمانی که سقف باز باشد حس خیلی خوشایندی نداشته باشد.


انتظار می‌رود تولید فورد برانکو از ماه می شروع شود و اولین نمونه‌ها از تابستان سال جاری میلادی به دست مشتریان برسند. همان‌گونه که انتظار می‌رفت نسخه فرست ادیشن گران‌ترین مدل بوده و بهای پایه ۵۷۴۱۰ و ۶۱۶۰۵ دلاری برای نسخه‌های دو و چهار درب دارد. معرفی کابین بلک اونیکس با پیش‌فروش برانکو هم‌زمان شده هرچند خریداران مدل مجهز به این کابین باید اندکی منتظر بمانند.


تاکنون حدود ۲۰۰ هزار پیش سفارش برای برانکو دریافت شده و انتظار می‌رود این خودرو موفقیت بالایی را تجربه کند. اگرچه قیمت حدود ۶۱ هزار دلاری برای یک آفرودر کوچک بهای کمی نیست اما نسخه پایه برانکو قیمت زیر ۳۰ هزار دلار خواهد داشت.