دستگیری ۲ آدم‌ربا در کمتر از ۱۲ ساعت توسط پلیس یزد

دستگیری ۲ آدم‌ربا در کمتر از ۱۲ ساعت توسط پلیس یزد
شناسه خبـر : ۴۹۱۱۱ چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: با تلاش ماموران پلیس، ۲ آدم ربا در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر و فرد ربوده شده نیز آزاد شد.

به گزارش موج خبر، سردار "عباسعلی بهدانی فرد" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک مورد آدم ربایی در شهرستان "میبد" بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی آدم ربایان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد، گروگانگیران به دلیل اختلاف حساب یک و نیم میلیارد ریالی در خرید و فروش کاشی، با گروگان قرار ملاقات گذاشته و وی را ربوده و سپس با یک دستگاه خودرو سواری "پژو" از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان "میبد" با تلاش بی وفقه و اقدامات فنی و پلیسی، خودروی آدم ربایان را ردگیری و موقعیت آن را در شهرستان "مهریز" شناسایی کردند.

سردار بهدانی فرد ضمن اشاره تشکیل تیم عملیاتی از ماموران پلیس شهرستان های "میبد و مهریز" افزود: ماموران در عملیاتی ضربتی خودروی متهمان را در کمربندی مهریز متوقف و گروگانگیران را دستگیر و فرد ربوده شده را از چنگال آنها رها کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: گروگانگیران قصد انتقال گروگان خود به شرق کشور را داشتند که با درایت و تیزهوشی ماموران پلیس در کمتر از ۱۲ ساعت پس از ارتکاب آدم ربایی؛ شناسایی، دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.