ماجرای کشف ۸۵۰ گرم هروئین از معده مرد جوان

ماجرای کشف ۸۵۰ گرم هروئین از معده مرد جوان
شناسه خبـر : ۴۹۱۰۵ چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

به گزارش موج خبر

ایران/  کادر درمانی یکی از بیمارستان‌های پایتخت از شکم مردی جوان 850 گرم هروئین بیرون کشیدند.

در پی مراجعه مردی به بیمارستان لقمان حکیم با علائم دل درد شدید، بیمار تحت بررسی قرار گرفت و پس از انجام تصویر برداری‌های اولیه مشخص شد چند بسته مشکوک در معده بیمار وجود دارد.  تیم درمان موضوع را به یگان انتظامی حاضر در بیمارستان اعلام کردند و در بررسی دقیق‌تر مشخص شد بسته‌های موجود در معده بیمار احتمالاً حاوی مواد مخدر است.

با توجه به وخامت حال بیمار تیم درمان بلافاصله خدمات درمانی را آغاز و با انجام عمل جراحی موفق شدند بسته‌های مواد مخدر را از معده بیمار خارج کنند. در بررسی‌های کارشناسی مشخص شد که بسته‌های کشف شده حاوی هروئین به وزن 850 گرم است.

 سرهنگ سید فتاح موسوی، فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، با اعلام این خبر گفت: متهم پس از بهبود نسبی در بازجویی‌های اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد و اظهارداشت: با همدستی یکی از دوستانم مواد مخدر را تهیه کردم و با بسته‌بندی بلعیدم. فکر می‌کردم با بلعیدن کار تمام است اما یک باره دنیا برایم تیره و تار شد. وقتی چشمانم را باز کردم خودم را در بیمارستان دیدم. متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف جزئیات پرونده در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفت.