تأمین اعتبار استخدام ۳۰۰۰۰ نیروی انسانی جدید در وزارت بهداشت

تأمین اعتبار استخدام ۳۰۰۰۰ نیروی انسانی جدید در وزارت بهداشت
شناسه خبـر : ۴۹۰۹۲ چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌‌ریزی وزارت بهداشت گفت: با تأمین مالی برای جذب و به کارگیری ۳۰ هزار نیروی انسانی جدید از سوی سازمان برنامه و بودجه، بخش عمده‌‌ای از نیازهای حوزه سلامت کشور رفع می‌‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سید کامل تقوی نژاد اظهار کرد: یکی از مهم‌‌ترین اولویت‌‌های مورد نظر در دو سال اخیر، رفع کمبودهای موجود و تامین نیروی انسانی فعال بیمارستان‌‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی راه‌‌اندازی شده در کشور بوده است.

وی تصریح کرد: با تامین مالی مجوز جذب 30 هزار نیروی انسانی جدید که بخش عمده‌‌ای از آنها در بیمارستان‌‌ها، مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه‌‌های اورژانس شروع به کار خواهند کرد، می‌‌توان انتظار داشت که از بار کاری بسیار بالای کادر پرتلاش و خستگی ناپذیر دانشگاه‌‌های علوم پزشکی و مدافعان سلامت کشور کاسته شود.

تقوی نژاد تاکید کرد: با بکارگیری این نیروها، تعداد افرادی که در دو سال اخیر جذب وزارت بهداشت می‌‌شوند به بیش از 50 هزار نفر خواهد رسید که شاهد تحول عظیم و تاثیرگذار در حوزه منابع دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور خواهیم بود.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌‌ریزی وزارت بهداشت یادآور شد: دفترچه آزمون برای بکارگیری 7000 نفر از محل مجوزهای قبلی در دی ماه سال جاری منتشر و آزمون استخدامی نیز در هفته آخر بهمن ماه برگزار می‌‌شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/