طرح حمایتی از اید‌ه‌های نو برای کارآفرینی کلید خورد‌‌‌‌‌‌‌

طرح حمایتی از اید‌ه‌های نو برای کارآفرینی کلید خورد‌‌‌‌‌‌‌
شناسه خبـر : ۴۹۰۷۳ چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

به گزارش موج خبر

موج خبر/موسسه اعتباری ملل در راستای مسئولیت اجتماعی خود، طرح حمایتی را در حوزه اشتغال با نام از ایده تا عمل آغاز کرده است.

روابط عمومی موسسه اعتباری ملل هدف از برگزاری این طرح را حمایت از ایده‌های ناب برای پیاده‌سازی و به ثمر رسانیدن آن‌ها اعلام کرده است. کارگروه پویش از ایده تا عمل در مورد ضرورت برگزاری چنین طرح‌های حمایتی از سوی موسسات دولتی و خصوصی عنوان کرد: آمار و ارقام نشان می‌دهد از بین 24 میلیون جوان 20 تا 35 ساله کشور که توان تولید و اشتغال دارند، درصد قابل توجهی از آن‌ها یا وارد بازار کار نشده اند و یا اشتغال کامل ندارند. معمولا افراد، ایده‌های ناب در زمینه ایجاد اشتغال و کار آفرینی در ذهن دارند، اما به دلیل نبود حمایت‌های مالی لازم، قادر به راه‌اندازی کسب و کار خود نمی‌باشند. همچنین در معدود مواردی هم که حمایت‌های مالی از صاحبین ایده انجام شده است، لزوما منتج به موفقیت نشده؛ چرا که عدم حضور یک کارشناس خبره جهت راهنمایی و کمک به چیدمان اصولی مدل کسب و کار در اکثر مواقع خالی بوده است.

این کارگروه از کلیه جوانان، دانشجویان فارغ التحصیلان، نخبگان و تمامی کسانی که دغدغه‌ی کارآفرینی دارن دعوت می‌کند تا به این پویش بپیوندند. برای شرکت در این پویش کافیست شرکت‌کنندگان به سایت از ایده تا عمل به آدرس www.azidehtaamal.irمراجعه و فرم درخواست سرمایه‌گذاری تکمیل کنند. تمامی فرم‌ها توسط متخصصین حوزه کسب و کار بررسی شده و در پایان هر مرحله از کمپین، به 2 نفر از برگزیدگان وام کسب و کار حداکثر تا مبلغ 5 میلیارد ریال به عنوان همکاری در سرمایه‌گذاری و پیاده‌سازی طرح، تعلق خواهد گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.azidehtaamal.ir/