مسئولان برای ورزش جوانان در روستاها بروجرد اقدام کنند

مسئولان برای ورزش جوانان در روستاها بروجرد اقدام کنند
شناسه خبـر : ۲۹۷۷۳ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۸

گروه استان‌ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: مسئولان باید برای ورزش جوانان در روستاها اقدامات لازم را انجام دهند و موجبات شادی و سرگرمی آنها را فراهم کنند.

- اخبار استانها -

عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد اظهارداشت: با توجه به کمبود سرانه ورزشی در شهرستان بروجرد سه باب زمین چمن مصنوعی که از محل اعتبارات ملی و با پیگیری‌های قبلی که مبلغ آن از محل وزارت نفت تامین شده است، احداث می‌شود.

وی افزود: برای ضرورت پرداختن به ورزش و تقویت آن در بین جوانان لازم دانستیم که این زمین‌های ورزشی را در حوزه روستایی راه‌اندازی کنیم چرا که به تعبیر مقام معظم رهبری امر به ورزش امر به معروف است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام گرفته و پیگیری‌های که  اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد دارد بنا شده نهایتا در هفته دولت و در شهریور ماه این سه باب زمین چمن  مصنوعی در روستاهای ونایی، جعفرآباد و جهان آباد به بهره‌برداری برسد.

وی بیان کرد: خوشبختانه شرایطی هموار شد که در شهرستان بروجرد و در حوزه روستایی سه باب زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال  به بهره‌برداری برسد.

گودرزی گفت: پرداختن به ورزش به ویژه برای جوانان از واجبات است و این امر فرهنگی سبب میشود که جوانان علاقمند پای کار آمده و فرصت‌های خالی و وقت بیکار خود را با پرداختن به ورزش پر کنند.

وی تصریح کرد: رسیدگی به امور جوانان چه در شهر و چه در روستاها باید مورد نظر همه باشد و مسئولان نیز باید برای ورزش جوانان در روستاها اقدامات لازم را انجام دهند و موجبات شادی و سرگرمی آنها را فراهم کنند چرا که این کار مهم می‌تواند سرزندگی و شادابی را برای آنها به همراه داشته باشد.

انتهای پیام/642/ش

منبع خبر: تسنیم