نیاز مبرم به ایجاد شبکه تربیتی در کنار شبکه آموزشی شاد برای دانش آموزان

نیاز مبرم به ایجاد شبکه تربیتی در کنار شبکه آموزشی شاد برای دانش آموزان
شناسه خبـر : ۲۹۷۵۹ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶

عزیزی گفت: پرداختن به مسائل تربیتی دانش آموزان ضرورتی انکارناپذیر بوده و آموزش و پرورش در این راستا باید از ظرفیت فضای مجازی و مبلغان بهره مند شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، سمیه عزیزی، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان، عصر امروز در اولین نشست هیأت اندیشه ورز و کمیته همکاری آموزش و پرورش با حوزه علمیه، گفت: ایجاد شبکه تربیتی در کنار شبکه آموزشی شاد برای دانش آموزان امری ضروری است.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت ایجاد شبکه یا کانال تربیتی در کنار شبکه آموزشی شاد برای دانش آموزان افزود: با توجه به شرایط موجود و احتمال ادامه وضعیت آموزش های غیر حضوری و لزوم استفاده از گوشی های هوشمند برای دانش آموزان نباید از بحث تربیتی دانش آموزان غافل شد.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان اظهار داشت: باید طلاب و مبلغان طرح امین از طریق شبکه تربیتی با دانش آموزان ارتباط برقرار کنند و نسبت به مسائل تربیتی پاسخگو باشند.

وی در ادامه نسبت به بررسی مشکلات جذب طلاب در مدارس، مسائل مربوط به مبلغین طرح امین و اهمیت بهره مندی آموزش و پرورش از  ظرفیت عظیم حوزه علمیه، به مباحثی اشاره کرد.

عزیزی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش باید از ظرفیت فضای مجازی در زمینه پرداختن به مسائل تربیتی دانش آموزان بهره مند شود و همواره خانواده ها نیز همکاری لازم را داشته باشند.  

وی با بیان اینکه انسان سازی و اهداف تربیتی از جمله اهداف مشترک حوزه و آموزش و پرورش است، گفت: در این راستا کادر، معلمان و مربیان خودساخته و دغدغه مند نیاز است تا دانش آموزانی توانمند، متفکر و با قدرت تصمیم‌گیری در مواقع بحرانی، تربیت و پرورش دهند./9451/پ210/ب1

منبع خبر: خبرگزاری رسا