آموزش و پرورش از بحث تربیت دانش اموزان غافل نشود

آموزش و پرورش از بحث تربیت دانش اموزان غافل نشود
شناسه خبـر : ۲۹۷۵۷ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، «سمیه عزیزی»، امروز(9تیر) در نشست هیأت اندیشه ورز و کمیته همکاری آموزش و پرورش با حوزه علمیه بر ضرورت راه اندازی شبکه تربیتی در کنار شبکه آموزشی شاد تأکید کرد و...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، «سمیه عزیزی»، امروز(9تیر) در نشست هیأت اندیشه ورز و کمیته همکاری آموزش و پرورش با حوزه علمیه بر ضرورت راه اندازی شبکه تربیتی در کنار شبکه آموزشی شاد تأکید کرد و اظهار داشت: راه اندازی شبکه تربیتی برای پرداختن به مسائل تربیتی دانش آموزان ضروری است.

 

معاون فرهنگی حوزه علمیه لرستان با بیان اینکه احتمال دارد که به علت شیوع ویروس کرونا آموزش مجازی دانش آموزان ادامه داشته باشد، تصریح کرد: نباید از بحث تربیتی دانش آموزان غافل شد و با راه اندازی شبکه های مجازی و استفاده از ظرفیت مبلغان باید برنامه ریزی شود.

 

وی ادامه داد: انسان سازی هدف مشترک حوزه علمیه و آموزش و پرورش است و در این راستا باید برنامه ریزی و تعامل بیشتری صورت گیرد و از ظرفیت تبلیغی مبلغان به خوبی می توان بهره مند شد.

 

عزیزی خاطرنشان کرد: بهره مندی از ظرفیت مبلغان طرح امین در فضای مجازی و پرداختن به مسائل تربیتی دانش آموزان فرصتی برای نقش افرینی در این زمینه است.

 

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان گفت: راه اندازی کانال های تربیتی در کنار شبکه اموزشی شاد امری مهم و ضروری بوده و باید با برنامه ریزی در این زمینه اقدام کرد.

پایان پیام/666
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان