مسابقه مجازی کتابخوانی ویژه طلاب خواهر برگزار می شود

مسابقه مجازی کتابخوانی ویژه طلاب خواهر برگزار می شود
شناسه خبـر : ۲۹۷۳۶ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، «سمیه عزیزی»، امروز(9تیر) در جمع خبرنگاران با گرامیداشت دهه کرامت، اظهار داشت: طلاب و مبلغان حوزه علمیه خواهران از فرصت فضای مجازی در زمینه تبلیغ و نهادینه سازی...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، «سمیه عزیزی»، امروز(9تیر) در جمع خبرنگاران با گرامیداشت دهه کرامت، اظهار داشت: طلاب و مبلغان حوزه علمیه خواهران از فرصت فضای مجازی در زمینه تبلیغ و نهادینه سازی سبک زندگی رضوی در حال انجام فعالیت هستند.

 

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان بر ضرورت نهادینه سازی سبک زندگی رضوی و تبیین و ترویج آموزه های دینی در این ایام تأکید کرد و افزود: هدف از انجام فعالیت های تبلیغی نهادینه سازی ارزش های دینی و معنوی بین خانواده ها و به ویژه آشنا سازی نسل جوان با سبک زندگی اسلامی ایرانی است.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به مناسبت دهه کرامت و گرامیداشت فرهنگ حجاب و عفاف یکی از محورهای مهم تبلیغی مبلغان در فضای مجازی پرداختن به بحث حجاب و عفاف است.

 

عزیزی بیان داشت: در این راستا در مرکز حوزه علمیه خواهران نیز مسابقه کتابخوانی با محوریت فرهنگ حجاب و عفاف و عنوان« حجاب عزت است یا اسارت»، برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: تاکنون 210 نفر از طلاب، کادر، اساتید و مدیران حوزه برای شرکت در این دوره از مسابقات کتابخوانی که به صورت مجازی برگزار خواهند شد، ثبت نام کرده اند.

 

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان بیان کرد: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و نهادینه سازی این مهم به عنوان یک ارزش بین نسل امروز خنثی کننده هجمه های فرهنگی دشمنان خواهد بود.

پایان پیام/666
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان