مسابه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان لرستان برگزار می شود

مسابه نقاشی  ویژه کودکان و نوجوانان لرستان برگزار می شود
شناسه خبـر : ۲۹۶۹۷ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶

حجت الاسلام « محمد طباطبایی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار داشت: در طول دهه کرامت برنامه های ویژه گرامیداشت دهه کرامت در همه بقاع متبرکه استان لرستان برگزارمی شود.   مدیر کل...

حجت الاسلام « محمد طباطبایی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار داشت: در طول دهه کرامت برنامه های ویژه گرامیداشت دهه کرامت در همه بقاع متبرکه استان لرستان برگزارمی شود.

 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان افزود: برنامه های این دهه تحت عنوان برنامه های«نسیم کرامت» در همه امامزادگان استان با رعایت مسائل بهداشتی و حداقل شرکت مردم، بصورت حضوری و همچنین در فضای مجازی برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: برنامه های هر شهرستان با برنامه ریزی و هماهنگی ادارات اوقاف شهرستانها در ۱۵ شبکه مجازی برای مردم اجرا خواهد شد.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان ابراز کرد: همچنین به مناسبت دهه کرامت 12 برنامه شاخص در 12 بقعه متبرکه شاخص استان  لرستان برگزار می شود.

 

وی از برگزاری مسابقه نقاشی نقاشی در استان خبرداد و بیان کرد: این ماسبقه به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت ویژه کودکان و نوجوانان استان برگزار می شود.

 

حجت الاسلام طباطبایی ادامه داد: موضوع این مسابقه نقاشی شامل تصاویر بقاع متبرکه استان لرستان به صورت نقاشی است.

 

وی با بیان اینکه  مهلت تعیین شده برای شرکت در این مسابقه 20 تیرماه است، افزود: علاقمندان می بایست تا جمعه 20 تیر ماه جاری آثار خود را خود را همراه با نام و نام خانوادگی و ذکر  سن به اوقاف و امور خیریه استان لرستان ارسال نمایید.


حجت الاسلام طباطبایی در ادامه  با اشاره به برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان، اذعان داشت: همایش بزرگداشت امامزادگان در ۵ امامزاده شاخص در شهرهای خرم آباد، بروجرد، کوهدشت، نورآباد و الیگودرز استان لرستان برگزار شده است.

 

وی اظهار کرد: برگزاری محافل انس با قرآن، برگزاری مسابقات فرهنگی، مسابقات خطبه خوانی امام رضا(ع)، تجلیل از هیئت امنا و خدام امامزادگان و بقاع متبرکه، برگزاری سخنرانی و بیان احادیث در فضای مجازی و... از دیگر برنامه های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در دهه کرامت است.

 

گفتنی است:دهه کرامت همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) آغاز شده تا فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) ادامه دارد.

پایان پیام/85
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان