خدمت در راه بقاع متبرکه و عتبات توفیق الهی است

خدمت در راه بقاع متبرکه و عتبات توفیق الهی است
شناسه خبـر : ۲۹۶۸۱ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام«محمد طباطبایی»، امروز(9تیر) در دیدار با مدیر کل ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان اظهار داشت: خدمت کردن و کمک در راه بقاع متبرکه و عتبات مقدسه عالیات...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام«محمد طباطبایی»، امروز(9تیر) در دیدار با مدیر کل ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان اظهار داشت: خدمت کردن و کمک در راه بقاع متبرکه و عتبات مقدسه عالیات افتخار بزرگی است و اوقاف و امور خیریه آنچه در توان دارد جهت کمک در این زمینه ارائه خواهد داد.

 

مدیرکل اوقاف لرستان ابراز امیدواری کرد که به یاری خداوند به زودی بیماری کرونا در کل دنیا ریشه کن شود و زمینه حضور اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی جهانی اربعین مهیا شود و مردم همچون سالهای گذشته توفیق تشرف به آستان مقدس امامان معصوم در کشور عراق را پیدا کنند.

 

وی ادامه داد: چنانچه تقدیر این بود که به دلیل نبود شرایط لازم جهت حضور در مراسم اربعین این مراسم امسال برگزار نشود، در جبهه  دیگری همچون خدمت رسانی و کمک به اقشار مستضعف جامعه تلاشمان را بیشتر خواهیم کرد.

 

در ادامه این دیدار حقی پور ضمن تشکر از همکاری های اوقاف لرستان در زمینه برنامه های این ستاد توضیحاتی را ارائه نمودند.

 

مدیر کل ستاد بازسازی عتبات عالیات ابراز داشت: این ستاد در تلاش است طرح جامع توسعه حرم حسینی(ع) در کربلا را عملیاتی کرده و برای انجام این طرح نیازمند کمک همه دستگاه ها است.

پایان پیام/666
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان