تسهیلات ناچیز دردی از مردم پلدختر دوا نمی‌کند

تسهیلات ناچیز دردی از مردم پلدختر دوا نمی‌کند
شناسه خبـر : ۲۹۵۶۴ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۷

پلدختر- امام جمعه پلدختر گفت: تسهیلات پرداختی ناچیز دردی از مردم محروم پلدختر دوا نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محسن موسوی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان پلدختر اظهار داشت: بیش از ۴۰ سال است از انقلاب می‌گذرد، اما توسعه و رونق اقتصادی در پلدختر ایجاد نشده و همین امر موجب محرومیت مردم این منطقه است.

وی افزود: مصوبات جلسات باید خروجی داشته باشد و در راستای ایجاد تحول قابل لمس در شهرستان پلدختر اجرایی شود.

امام جمعه پلدختر، به تسهیلات پرداختی اشتغال در شهرستان اشاره کرد و گفت: خرید یک گاو و گوسفند شغل نیست و این تسهیلات وقتی هیچ تغییری در حوزه اشتغال در شهرستان ایجاد نکرده بی نتیجه است.

حجت الاسلام موسوی نسبت به عدم عمل مسئولان به وعده‌های خود در پلدختر، انتقاد کرد و افزود: با گذشت ۲ ماه از وعده‌های مسئولان در رابطه با راه اندازی گاو داری سه هزار راسی اما شستا به موقع به این وعده عمل نکرده و تاکنون علی رغم تعیین زمین، اتفاقی در این زمینه در شهرستان رخ نداده است.

وی، بر توجه به طرح‌های توجیهی از سوی افراد خلاق در پلدختر تاکید کرد و یادآور شد: این طرح‌ها باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد و با مطالعه نسبت به اجرایی کردن آن در راستای ایجاد اشتغال در شهرستان اقدام شود.

امام جمعه پلدختر به طرح آب معدنی زعفران اشاره کرد و افزود: دستگاه‌های میلیاردی این کارخانه به علت مانع کوچک از سوی دستگاه‌های مربوطه دارد خاک می‌خورد در صورتی که می‌توانست ایجاد تولید و اشتغال کند.

حجت الاسلام موسوی گفت: علیرغم وعده‌های فراوان مسئولان اما تاکنون اقدامی در راستای صنایع تبدیلی انجیر سیاه در این شهرستان صورت نگرفته و به خاطر نبود زیرساخت‌هایی مانند سیلوی ذخیره گندم بهترین تولیدات گندم این شهرستان از منطقه خارج و نان بی‌کیفیت بین مردم توزیع می‌شود.

منبع خبر: مهر