۷۱ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان افزوده شد

۷۱ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان افزوده شد
شناسه خبـر : ۱۹۸۲۲ جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « محمدرضا نیکبخت» امروز(2 خرداد) در جمع خبرنگاران، اظهارداشت:  از ۶۴۷   نمونه ارسالی در طی 24ساعت گذشته به آزمایشگاه های مرجع استان تعداد ۷۱ نفر به آمار مبتلایان ...

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « محمدرضا نیکبخت» امروز(2 خرداد) در جمع خبرنگاران، اظهارداشت:  از ۶۴۷   نمونه ارسالی در طی 24ساعت گذشته به آزمایشگاه های مرجع استان تعداد ۷۱ نفر به آمار مبتلایان  به کووید ۱۹ در لرستان  اضافه شد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته  در لرستان  هیچ مرگی   به علت کووید ۱۹  در لرستان نداشته ایم.

 

وی بیان کرد: تا کنون 21 هزار و ۳۳ نمونه ی از بیماران مشکوک به "کووید ۱۹" در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است.

 

نیکبخت با بیان اینکه تاکنون به تعداد 17 هزار و ۵۳۳ نمونه پاسخ داده شده است، افزود:  از این تعداد تاکنون سه هزار و ۵۸۰ مورد مثبت و تعداد 13 هزار و ۱۳ نمونه منفی  اعلام شده است.

 

نیکبخت اظهار کرد: متاسفانه تا کنون  تعداد ۱۵۱ نفر از هم استانی ها  به علت کووید ۱۹  جان باخته اند.

 

وی ادامه داد: هم اکنون تعداد ۴۹  نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت های پزشکی و درمانی هستند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار کرد: از ابتدا تا کنون تعداد سه هزار و ۳۸۰  نفر که در لرستان  مبتلا به کووید ۱۹ بوده اند پس از درمان به بهبودی کامل دست یافته اند.

پایان پیام/85
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان

شرایط تبلیغات