شعار« القدس لنا» از ماذنه های مساجد لرستان طنین انداز شد

شعار« القدس لنا» از ماذنه های مساجد لرستان طنین انداز شد
شناسه خبـر : ۱۹۸۲۱ جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰

حجت الاسلام  «سید محمد طباطبایی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار داشت: روز قدس تجلی بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است.   مدیر کل اوقاف و امور خیریه...

حجت الاسلام  «سید محمد طباطبایی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار داشت: روز قدس تجلی بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است.

 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان افزود: رهبر کبیر انقلاب اسلامی در سال ۵۸،  آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به منظور حمایت از مردم فلسطین به عنوان روز جهانی قدس اعلام کردند.


وی ادامه داد: از آن زمان تا کنون هر ساله این روز توسط مردم آزادیخواه به ویژه جهان اسلام و در رأس آن ایران اسلامی با برگزاری راهپیمایی عظیم و شکوهمند روز قدس، ضمن اعلام حمایت از مسلمانان فلسطینی، انزجار و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و آمریکای جهان‌خوار اعلام می‌کنند.


حجت الاسلام طباطبایی افزود: روز قدس، نماد حمایت مسلمانان از حقوق قانونی فلسطینیان بوده و به همین سبب همواره از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.


مدیر کل اوقاف لرستان در ادامه با اشاره به وضعیت کنونی جهان و کشور ناشی از شیوع بیماری کرونا، تصریح کرد: این موضوع نباید عظمت روز قدس را تحت تأثیر خود قرار دهد.


وی با بیان اینکه اگر شرایط عادی بود راهپیمایی روز قدس را برگزار می‌کردیم؛ اما با توجه به شرایط خاصی که پیش آمده، می‌توان با استفاده از رسانه‌ها و فضای مجازی برنامه‌های این روز را اجرا کرد، و دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند در فضای مجازی تولید محتوا کنند، و مظلوم خواهی مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.


حجت الاسلام طباطبایی عنوان کرد: روز قدس امسال، با یاد و نام علمدار آزادی قدس، سید الشهدای جبهه‌ی مقاومت، سردار سرفراز، سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی (ره) پیوند خورده است.


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان اظهار کرد: در همین راستا بقاع متبرکه  مساجد استان لرستان پس از سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز قدس فریاد کوبنده الله اکبر و مرگ بر اسرائیل را از بلندگوهای بقاع متبرکه استان پخش خواهند کرد.

 

گفتنی است، از صبح امروز به مناسبت گرامیداشت روز قدس سرودهای انقلابی از بلندگوی بقاع متبرکه استان پخش شده است.

 

پایان پیام/599
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان

شرایط تبلیغات