قدس امسال، کاربران در فضای مجازی پرچم مقاومت را به اهتزاز در می آورند

قدس امسال، کاربران در فضای مجازی پرچم مقاومت را به اهتزاز در می آورند
شناسه خبـر : ۱۹۶۰۶ پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲

معاون فرهنگی تبلیغات لرستان گرامیداشت قدس را گرامیداشت ارزش ها خواند و گفت: روز قدس امسال کاربران در جنگ رسانه ای پرچم مقاومت را به اهتزاز در می آرند.

حجت الاسلام احمدرضا غلامی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، بیان داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا که موجب شد تجمعات تعطیل شود بر اساس اعلام شورای تبلیغات اسلامی راهپیمایی روز قدس در راستای حفظ سلامت مردم برگزار نمی شود.

وی افزود: دشمنان در تلاش هستند جایگاه فلسطین را کمرنگ سازند ولی همه کسانی که دل در گرو ارزش ها و دین دارند در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با شرکت در راهپیمایی روز قدس با حضور خود تلاش می کردند فلسطین به فراموشی سپرده نشود و امسال به شیوه ای متفاوت این حضور را اعلام می کنند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان به حمایت آمریکا از اسراییل اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان از کفر، برنامه های ضدارزشی و باطل حمایت می کنند و مسلمانان از حق دفاع خواهند کرد.

حجت الاسلام غلامی گرامیداشت روز قدس را گرامیداشت ارزش ها و دفاع از حق مردم مظلوم فلسطین عنوان کرد و گفت: امروز جنگ فضای مجازی در پیش است و کاربران در روز قدس به این جنگ رسانه ای خواهند رفت.

وی با اشاره به اینکه در سال های پیش جوانان در راهپیمایی روز قدس شرکت می کردند، گفت: امسال جوانان و هر کسی که سواد رسانه ای و توان مقابله دارد باید در فضای مجازی حضور یابد و با این حضور مردم فلسطین را امیداور و خواب را از چشم دشمنان بگیرد.

حجت الاسلام غلامی افزود: سخنرانی متفاوت امسال رهبر معظم انقلاب در روز قدس راهکارهایی را نشان خواهد داد و همه ما منتظر فرمان فرمانده خویش هستیم و در راستای پاسداشت خون شهدای مقاومت به ویژه شهید سلیمانی راه آنان را ادامه خواهیم داد./9451/ت310/ب1

منبع خبر: خبرگزاری رسا

شرایط تبلیغات