پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی نزدیک است/ مسئله قدس فراموش نمی‌شود

پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی نزدیک است/ مسئله قدس فراموش نمی‌شود
شناسه خبـر : ۱۹۶۰۱ پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی نزدیک است و روز محاکمه و مجازات این جانیان ضد بشریت به‌زودی فرا خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس، روز تبلور ایمان و روز اهتمام و توجه امت اسلام و آزادگان جهان به مظلومیت مردم فلسطین و مسأله قدس شریف است. روزی که حمایت از قدس شریف و همبستگی مؤمنانه مردم با آرمان فلسطین طرح‌ها و نقشه‌های استکبار و حامیانش را برهم می‌زند و تلاش سازش کاران برای به فراموشی سپردن مسأله فلسطین را بی‌ثمر می‌کند.

امسال گرچه راهپیمایی روز جهانی قدس به شکل سال‌های گذشته برگزار نمی‌شود و با توجه به مسأله شیوع جهانی ویروس کرونا مردم ما حسب تصمیم مسئولان ستاد ملی مبارزه با کرونا عمل خواهند کرد، اما این روز هیچ‌گاه از یاد و اذهان مسلمانان جهان پاک نخواهد شد و ملت بیدار ما نخواهد گذاشت اهمیت مسئله فلسطین و مظلومیت قدس شریف در سایه بحران جهانی کرونا مغفول واقع شود.

رسالت حمایت از مظلوم و خصومت با ظالم به عنوان یکی از مهم‌ترین آرمان‌های جمهوری اسلامی محسوب می‌شود و برگرفته از وصیت امام المتقین علی علیه السلام در بستر شهادت است. امروز اسرائیل به عنوان مصداق ظالم و کانون بی عدالتی در منطقه، به قبله اول مسلمین و جان و مال و ناموس آنان تعرض نموده و سرزمین فلسطینیان را غصب کرده است، مردم انقلابی ایران و آزادگان سراسر جهان بانگ مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر می‌دهند تا تکلیف اسلامی و انسانی خود که منجر به تقویت احساس اقتدار، حق طلبی و آزادیخواهی در مقابل قدرت‌های استکبار و استعمار گر می‌شود را در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به انجام رسانند.

معامله قرن، طرح الحاق کرانه باختری و همچنین تلاش برای تبدیل قدس به‌عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل، خواب‌وخیال‌هایی هستند که صهیونیست‌ها به گور خواهند برد. نابودی اسرائیل و جبهه ظلم و استکبار با مبارزه و جهاد تحقق‌یافتنی است و ملت فلسطین ثابت‌قدم و استوار همچنان در مسیر مقاومت و ایستادگی حرکت می‌کند؛ و این یعنی پایان اشغالگری اسرائیل نزدیک است و روز محاکمه و مجازات این جانیان ضد بشریت به‌زودی فرا خواهد رسید.

مردم ولایتمدار استان لرستان در کنار سایر اقشار ملت غیور و سلحشور ایران اسلامی ضمن اعلام بیعت با آرمان‌های امام راحل که فرمودند «قدس متعلق به مسلمین است» و منویات مقام معظم رهبری و اطاعت از فرامین و توصیه‌های معظم له که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال ایراد خواهند فرمود سهم خود را در این روز سرنوشت ساز ادا کرده و متناسب با فرامین معظم له تنفر خود را از نظام سلطه و اشغالگری و دفاع از قدس شریف به جا می‌آورند.

منبع خبر: مهر

شرایط تبلیغات