فاز نخست مینی پالایشگاه پلدختر آماده بهره‌برداری است

فاز نخست مینی پالایشگاه پلدختر آماده بهره‌برداری است
شناسه خبـر : ۱۹۵۹۱ پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فاز نخست مینی پالایشگاه پلدختر آماده بهره‌برداری است گفت: ۱۵۰۰ پرونده از کشاورزان خسارت دیده پلدختر هنوز ثبت سامانه نشده است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، سید حمیدرضا کاظمی عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن جلسات آموزش وپرورش پلدختر برگزار شد با بیان اینکه انتخابات تمام شد تا روز دوم اسفندماه در رقابت ‌بودیم ولی از روز سوم اسفندماه رقابت جای خود را به رفاقت داده است اظهار داشت: پس از انتخابات باید رشد و بالندگی توسط مردم، ائمه جمعه، سیاسیون ایجاد شود چرا که فضای پس از انتخابات فضای وحدت، برادری و دست به دست هم دادن جهت خدمت به مردم است.

وی افزود: انتظار داریم همه دلسوزان نظام دست به دست هم داده و با وحدت و برادری گذشته‌ها را تکرار نکرده و فضای رقابت را به رفاقت تبدیل کنیم. 

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از حضور همه مردم در این صحنه بزرگ تقدیر و تشکر می‌کنم عنوان کرد: رسانه نقشی تعیین کننده در انتخابات داشتند و در رشد و توسعه جامعه هم می‌توانند موثر باشند.

وی بیان کرد: مردم پلدختر آنچه را در 50 سال جمع کرده بودیم سیل با خودش برد که نیاز است برای بازسازی زیرساخت های شهرستان تلاش کنیم.

کاظمی گفت: بیش از 1500 پرونده از کشاورزان خسارت دیده پلدختر و بیش از 20 میلیارد تومان خسارات وارده بر مردم در هیچ سامانه ای ثبت نشده است که نیاز به پیگیری دارد. 

وی با اشاره به اینکه دیوار ساحلی شهر پلدختر شهر سبب ایمنی شدن شهر در سیلاب اسفند ماه شد که باید تا انتهای شهر امتداد پیدا کند تصریح کرد: تاکنون 80میلیارد تومان برای دیوار ساحلی شهر پلدختر هزینه شده است که نیاز به اعتبار بیشتری برای امتداد دارد، ما به جای ایجاد زیر ساخت جدید برای شهرستان باید زیرساخت‌های آسیب دیده از سیلاب را بازسازی کنیم. 

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اجازه جولان دادن یکسری افراد محدود که به دنبال فضاسازی برای خودشان هستند را ندهیم و دست به دست هم داده و مشکلات را پیگیری کرده و با نقد منصفانه زمینه توسعه شهرستان را فراهم کنیم.

وی اظهار داشت: بیش از هزار میلیارد تومان برای بازسازی جاده پلدختر به خرم‌آباد نیاز دارد که باید از تمام توانمان بهره بگیریم تا فضای آرامی برای خدمت رسانی به مردم فراهم شود.

کاظمی افزود: برای مشکلات زیرساختی شهرستان قصد دارم وزیر راه وشهرسازی، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر ارتباطات و وزیر ورزش را به پلدختر دعوت کنم.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: حدود 10 میلیارد تومان برای فیبر نوری شهرستان پلدختر هزینه شده است و برای رفع مشکلات زیرساختی پلدختر در حوزه ارتباطات وزیر ارتباطات را پلدختر خواهیم آورد.

وی با اشاره به اینکه فاز نخست مینی پالایشگاه پلدختر آماده بهره‌برداری است و فاز دوم آن هم در حال اجرا است بیان کرد: به دنبال رفع مشکلات آهک هیدرانه پلدختر هستیم.

انتهای پیام/646/ح

منبع خبر: تسنیم

شرایط تبلیغات