فعالیت آژانس‌های هواپیمایی خوب نیست!

ایسنا/لرستان مدیر فرودگاه خرم‌آباد می‌گوید: اگر استقبال خوب باشد قول می‌دهم روزی یک پرواز رفت و برگشت به مشهد مقدس داشته باشیم.

علی کاملی با بیان اینکه پنجم بهمن نخستین پرواز خرم‌آباد- مشهد و بالعکس در این فرودگاه برقرار می‌شود، اظهار کرد: پس از اینکه سال پیش، پروازهای خرم‌آباد- مشهد متوقف شد، برای برقراری مجدد پروازهای این مسیر پیگیری و تلاش زیادی کردیم که خوشبختانه موفقیت‌آمیز بود.

وی ادامه داد: با شرکت‌های هواپیمایی جلسات و مکاتبات زیادی داشتیم و "ایران ایر" فعلاً این پروازها را انجام می‌دهد.

کاملی با بیان اینکه فعلاً فقط شنبه‌ها به مقصد مشهد پرواز داریم، تاکید کرد: یک پرواز سیستمی گذاشته‌ایم و اگر استقبال خوب باشد قول می‌دهم روزی یک پرواز رفت و برگشت به مشهد مقدس داشته باشیم.

مدیر فرودگاه خرم‌آباد در پاسخ به پرسشی که با توجه به اینکه هفته‌ای فقط یک پرواز در این مسیر برقرار می‌شود، مسافران باید چکار کنند؟ برای برنامه ریزی سفر می‌توانند از طریق آژانس‌های هواپیمایی پیگیر شوند که متاسفانه فعالیت این آژانس‌ها در لرستان خوب نیست!

وی با بیان اینکه آژانس‌ها می‌توانند در این زمینه بهتر عمل کنند، افزود: بدون شک اگر استقبال مردم خوب باشد تعداد پروازهای هفتگی به مقصد مشهد افزایش می‌یابد.

کاملی یادآور شد: کرمانشاه و ایلام که همجوار لرستان هستند به ترتیب هفته‌ای ۵۶ و ۱۴ پرواز به مقصد مشهد دارند و خرم‌آباد نیز با توجه به جمعیت کاملاً شیعه می‌تواند پروازهای بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام

مخابرات