فرمانده سپاه استان لرستان: جمهوری اسلامی ایران شاخ قدرت جهانی را شکست

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: جمهوری اسلامی ایران از قدرت منطقه‌ای به فرا منطقه‌ای رسیده و شاخ قدرت جهانی را شکست.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در همایش انس و مودت بازنشستگان سپاه ناحیه خرم‌آباد اظهار داشت: به کوری چشم دشمنان داخلی و خارجی وضعیت کشور در عرصه‌های مختلف از جمله دفاعی، امنیتی، علمی، صنعت، کشاورزی و زیر ساخت از تمام زمان ها بهتر و در بالاترین رتبه جهانی قرار دارد.

وی افزود: در طول عمر انقلاب اسلامی حتی برای یک لحظه جنگ استکبار در بُعدهای مختلف نظامی، امنیتی، سیاسی، روانی و فرهنگی علیه مردم متوقف نشده و امروز نیز دشمن با جنگ ادراکی و کار بر روی ذهن مردم وارد عمل شده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: با شهادت این سردار عزیز بار دیگر ماهیت اصلی و انقلابی مردم به منصه ظهور رسید به‌طوری که بیش از 50 میلیون نفر برای تشییع این شهید والامقام به خیابان‌ها آمدند و فریاد انتقام از آمریکا و غرب را سردادند.

وی با بیان اینکه حضور حماسی مردم در تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی تمام بافته‌های دشمنان را پنبه کرد عنوان کرد: اراده خداوند بر این بود که انقلاب بار دیگر ریکاوری و سال 41 انقلاب از نو آغاز شود‌.

کشکولی به اوج گرفتن روحیه استکبارستیزی مردم در به شهادت رساندن سردار سلیمانی اشاره و بیان کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی با 22 سال تلاش و گمنامی جبهه مقاومت را تشکیل داد و همین است که امروز  فریاد انتقام‌خواهی سردار در این کشورها بلند شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه عین الاسد آمریکایی‌ها را موفقیت‌آمیز دانست و گفت: آمریکایی‌ها سه متوالی عربده کشیدند که اگر حرکتی از سوی ایران انجام شود ما 52 مرکز مهم این کشور را مورد هدف قرار می‌دهیم اما به فضل الهی ما اهداف مورد نظر را  زدیم و آنها هیچ کاری از پیش نبردند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران از قدرت منطقه‌ای به فرا منطقه‌ای رسیده و شاخ قدرت جهانی را شکست.

وی به لزوم آگاهی مردم در جنگ رسانه‌ای دشمن تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به فرمایش امام خمینی(ره) و رهبری مردم ولی نعمت ما هستند و مشروعیت جمهوری اسلامی نیز از مردم است و باید گفت مردم ما 41 سال است پای سختی‌های انقلاب مانده‌اند تا زمینه ظهور حضرت حجت فراهم شود.

انتهای پیام/642/ح

مخابرات