هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران در خرم‌آباد آغاز شد

خرم‌آباد- هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خرم‌آباد با افتتاح نمایشگاه عکس این رویداد رسماً آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه، آئین آغاز به کار هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خرم‌آباد با افتتاح نمایشگاه عکس این رویداد با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، معاونین و مدیران ستادی این اداره کل و هنرمندان و علاقه‌مندان به فیلم و عکس در نگارخانه شهید هژبر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این مراسم که با رونمایی از پوستر سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» آغاز شد، ضمن سپاس از دست‌اندرکاران این رویداد، گفت: عکس یک رسانه تأثیرگذار برای انتقال پیام‌های مهم در سطح جامعه است و به تصویر کشیدن یک رویداد در قالب عکس، می‌تواند ضمن ماندگار کردن آن، زوایای پنهان موضوع را پیش چشم مخاطبان خویش قرار دهد.

احمدحسین فتایی تصریح کرد: انجمن سینمای جوانان می‌تواند ضمن شناسایی استعدادهای نوجوان و جوان این حوزه و ارائه آموزش‌های لازم به این هنرجویان، زمینه پرورش هنرمندان بزرگی در عرصه سینما و عکاسی استان را فراهم آورد.

براساس این گزارش، این رویداد در دو بخش فیلم و عکس در حال برگزاری است که در بخش فیلم تعداد ۲۹ فیلم کوتاه از ۲۹ فیلمساز خرم آبادی و در بخش عکس نیز تعداد ۳۵ قطعه عکس از ۱۸ عکاس استان در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

فیلم‌های این هفته طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۲۴، ۲۵ و ۲۶ دی ماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در تالار بهمن مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد اکران و سپس جلسه نقد و بررسی برگزار می‌شود.

مراسم اختتامیه هفته فیلم و عکس خرم آباد، عصر روز پنجشنبه ۲۶ دیماه در تالار بهمن مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار خواهد شد.

کد خبر 4825545
مخابرات