اعزام یک‌هزار مبلغ ویژه فاطمیه دوم به مناطق مختلف لرستان

ایسنا/لرستان معاون تبلیغات اسلامی لرستان از اعزام بیش از یک‌هزار مبلغ ویژه فاطمیه دوم به مناطق مختلف استان خبر داد.

حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی امروز در جمع خبرنگاران، با تسلیت به‌مناسبت ایام فاطمیه، اظهار کرد: بیش‌ از یک‌هزار مبلغ بومی و غیربومی ویژه فاطمیه دوم در دو بخش بانوان و آقایان به مناطق مختلف استان لرستان اعزام خواهند شد.

وی تبلیغ و تبیین برنامه‌های سوگواری شهادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) و همچنین برگزاری باشکوه برنامه‌های دهه مبارک فجر انقلاب را از فعالیت‌های و برنامه‌های این مبلغان عنوان کرد و افزود: این مبلغان تا پایان دهه مبارک فجر در روستاهای پُرجمعیت، مناطق محروم و همچینن مناطق فاقد روحانی مستقر و هجرت، حضور خواهند داشت.

غلامی برگزاری مراسم سوگواری و بیان سیره زندگانی حضرت فاطمه‌زهرا(س)، برگزاری محافل انس با قرآن‌ کریم، تبیین آثار و برکات نظام در بیانیه «گام دوم انقلاب»، نشست‌های «سبک زندگی فاطمی» و مسابقات فرهنگی ویژه گرامی‌داشت پیروزی انقلاب را از برنامه‌های شاخص و محوری این مبلغان دینی برشمرد و تصریح کرد: در اجرای برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر بر حضور خودجوش مردم ولایی و انقلابی در حفظ ارزش‌های اسلام و انقلابی تأکید خواهد شد.

معاون آموزشی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به تشکیل کمیته قرآنی ستاد دهه فجر در اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان از برگزاری محافل انس و تفسیر قرآن‌ کریم با حضور قاریان برجسته استانی و کشوری در مناطق مختلف استان خبر داد.

انتهای پیام

مخابرات