برنامه های حوزه جوانان باید به سمت کیفی سازی برود/ توانمندی جوانان در عرصه های گوناگون ثابت شده است

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: برنامه های حوزه جوانان باید به سمت کیفی سازی و در برگیری بیشتری برود.

به گزارش خبرنگار موج خبر از خرم آباد| سید علی کریمی در جلسه هم اندیشی انجمن های مردم نهاد حوزه جوانان اظهار کرد: جلسات جوانان نباید به صورت رسمی باشد بلکه باید در فضای دوستانه و صمیمی، موانع و مشکلات مورد بررسی قرار بگیرد.

وی با اشاره به این که از مشکلات فراوانی که دارید اطلاع دارم، افزود: در نشست های هم اندیشی از تجربیات و راهکار های که دارید باید بیشتر استفاده شود تا بتوانیم از مشکلات موجود نگاه برون رفتانه ای داشته باشیم.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: در بیانیه گام دوم رهبر انقلاب توصیه و تاکید فراوانی بر استفاده از ظرفیت جوانان دارند، حتی صحبت ها و مباحث بسیار ارزشمندی را در این حوزه عنوان کرده اند که لازم است، باید بهره و استفاده لازم را از آنان ببریم.

کریمی با اشاره به این که به دنبال استفاده از ظرفیت جوانان برای پیشبرد برنامه ها و عملیاتی کردن آنها هستیم، بیان کرد: معاونت جوانان ما در بحث اداری نیز مستقل شده است که سعی کرده ایم با انجام این اتفاقات توجه بیشتری به حوزه جوانان داشته باشیم.

وی افزود: باید برنامه ها را کیفی سازی کنیم و این با برنامه و برنامه ریزی قابل تحقق است.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان با بیان این که نباید نگاه ها به جوانان سیاسی باشد، گفت: جوانان به عنوان ظرفیت ارزشمند کشور باید در راستای توسعه کشور قدم بردارند و از آن ها نیز در این مسیر استفاده شود.

کریمی خواستار تاثیر گذاری جوانان در جامعه شد و افزود: تاثیر گذاری جوانان باید فراتر شرایط موجود برود و بتواند در جامعه حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.


وی اظهار کرد: در مسیر کاری مشکلات و کاستی ها و دغدغه ها زیاد است که با برگزاری این نشست ها می توان بسیاری از مسائل و مشکلات را به حداقل برسانیم.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: باید تصمیمات در حوزه جوانان خوب، کارشناسی و منطقی باشند و به با توجه به اصل کیفی سازی برنامه ها، شاهد تحقق ثمره آنها باشیم.

در این نشست، دیناروند معاونت جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان لرستان گزارشی از فعالیت های این حوزه ارائه کرد.

بر اساس این گزارش، سمن های شرکت کننده در این نشست به بیان مشکلات، راهکارهای ها و ایده های خود برای توجه بیشتر به جوانان پرداختند.

مخابرات