آتش‌سوزی اراضی کشاورزی و باغات، بیشترین حجم عملیات آتش‌نشانی بروجرد

آتش‌سوزی اراضی کشاورزی و باغات، بیشترین حجم عملیات آتش‌نشانی بروجرد
شناسه خبـر : ۱۲۱۵۵۳ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰

معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون یک هزار و ۷۳ عملیات توسط آتش نشانی بروجرد انجام شده است، گفت: آتش سوزی در فضای سبز، زمین‌های کشاورزی و باغات با ۵۵۰ مورد بیشترین حجم عملیات را به خود اختصاص داده است.

نادر موسیوند در گفت‌وگو با خبرنگار موج خبر با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون یک هزار و ۷۳ عملیات توسط آتش‌نشانی بروجرد انجام شده است، اظهار کرد: آتش سوزی در فضای سبز، زمین‌های کشاورزی و باغات با ۵۵۰ مورد بیشترین حجم عملیات را به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: حیوانات موذی ۱۰۰ مورد، آسانسور ۱۴۲ مورد، سقوط در چاه ۱۰ مورد، حریق خودرو و موتورسیکلت ۳۸ مورد و حریق منزل مسکونی و تجاری ۸۸ مورد بخشی از عملیات انجام شده نیروهای آتش‌نشانی بروجرد بوده است.

معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد گفت: ظرف این مدت همچنین ۹ عملیات ریزش آوار، ۱۰۳ مورد آبگرفتگی، ۱۶ مورد تصادف و ۱۷ مورد چرخ گوشت داشته‌ایم.

موسیوند با بیان اینکه بیشترین عملیات مربوط به آتش سوزی فضای سبز و مزارع بوده است، خاطر نشان کرد: متاسفانه روستاهای ما مجهز به تجهیزات آتش نشانی نیستند و همین هم باعث شده که ما بخشی از تجهیزات و نیروها را به روستاها اعزام کنیم.

وی بیان کرد: مهمترین چالش ما این است که تنها حوزه شهری را پوشش نمی‌دهیم، در حالی که نیرو و تجهیزات برای جمعیت شهری تعریف شده است.

پایان پیام/

منبع خبر:فارس

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir