تخریب سنگ قبر نیکا شاکرمی صحت ندارد/تیر منافقان به سنگ خورد

تخریب سنگ قبر نیکا شاکرمی صحت ندارد/تیر منافقان به سنگ خورد
شناسه خبـر : ۱۲۱۵۴۸ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۰

معاون سیاسی استاندار لرستان با تکذیب ادعای تخریب سنگ قبر مرحومه نیکا شاکرمی، گفت: تمامی مسیرهای منتهی به قبر مرحومه باز است و مسدود نشده است.

به گزارش موج خبر از خرم‌آباد، امروز 25 شهریورماه در حالی آرامش بر سراسر لرستان حکمفرما بود که بسیاری از کانال های ضدانقلاب و معاند در فضای مجازی اقدام به بازنشر فراخوان هایی برای تظاهرات در شهرهای مختلف کشور صادر کرده بودند اما حضور میدانی خبرنگاران تسنیم در مناطق و شهرهای مختلف لرستان حکایت از جوی آرام و به دور از هرگونه ناامنی داشت و برخلاف آنچه که منافقان وعده داده بودند هیچگونه تجمعی را در استان شاهد نبودیم.

تمامی این اتفاقات در حالی رخ داد، که منافقان و معاندان پس از شکست نقشه فراخوان و دعوت به تظاهرات، اقدام به بازنشر خبری کذب مبنی بر تخریب قبر مرحومه نیکا شاکرمی از کشته شدگان اغتشاشات سال گذشته و مسدود شدن راه های دسترسی به قبر وی در کانال های تلگرامی و فضای مجازی خبر داده بودند. 
 

احسان یاوری معاون استاندار لرستان ضمن رد این ادعا، اظهار کرد: هیچگونه تعرضی به قبر مرحومه نیکا شاکرمی صورت نگرفته و مسیرهای منتهی به قبر وی مسدوده نشده و باز هستند. 

وی با تکذیب ادعای برخی کانال های تلگرامی که با قصد بر هم زدن نظم ، موجب تشویش اذهان عمومی می شوند،افزود: به این افراد هشدار داده می شود که این موضوع نباید موجب سوء استفاده شود. 

یاوری تصریح کرد: کسانی که امنیت مردم را هدف قرار داده و موازین قانونی را رعایت نکنند ، به صورت جدی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/645

منبع خبر:تسنیم

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir