خدمات‌ شهری برای معلولین، جانبازان و بازنشستگان رایگان شود

خدمات‌ شهری برای معلولین، جانبازان و بازنشستگان رایگان شود
شناسه خبـر : ۱۲۱۵۲۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۰

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان برلزوم رایگان کردن خدمات‌شهری برای معلولین، جانبازان و بازنشستگان تاکید کرد.

به گزارش موج خبر از خرم‌آباد، احمدرضا دالوند امشب در جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی به اقدامات لرستان در این حوزه اشاره و با بیان اینکه لرستان در حمایت از افراد دارای معلولیت (مناسب سازی ابنیه و معابر) از استان‌های پیشرو در کشور به حساب می‌آید، اظهار کرد: برای حفظ و ارتقاء این جایگاه باید بیشتر تلاش کنیم و با برنامه‌ریزی مناسب گام‌های اساسی‌تری برداریم.

وی در ادامه با بیان اینکه معلولین، جانبازان و بازنشستگان عضوی از جامعه هستند، بر لزوم فراهم کردن امکانات رفاهی و خدمات‌دهی اجتماعی تاکید کرد و افزود: تمامی دستگاه‌ها باید در این موضوع پیش قدم باشند و نسبت به مناسب‌سازی ابنیه و معابر اقدامات لازم را انجام دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان تصریح کرد: آموزش و پرورش و نوسازی مدارس از مانده اعتبارات خود برای مرتفع کردن مشکلات مدارس استثنایی اقدام کنند، همچنین در سال آتی برای این موضوع اعتباراتی در نظر گرفته خواهد شد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه خدمات شهری برای معلولین، جانبازان و بازنشستگان باید رایگان شود، گفت: یکی از موضوعات مهم مناسب سازی مربوط به حوزه شهری و معابر عمومی است که شهرداران با همکاری لازم باید در مرتفع کردن مسیرهایی که معلولین در تردد شهری با مشکل مواجه هستند، اقدام کنند.

پایان پیام/

منبع خبر:فارس

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir