سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیاردی در واحدهای تولیدی سلسله

سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیاردی در واحدهای تولیدی سلسله
شناسه خبـر : ۱۱۹۴۷۴ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰

الشتر- استاندار لرستان از سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد تومانی در واحدهای تولیدی شهرستان سلسله خبر داد.

به گزارش خبرنگار موج خبر، فرهاد زیویار امروز یکشنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های دهه فجر شهرستان سلسله، اظهار داشت: برای بهره برداری از واحدهای تولیدی شهرستان سلسله در سال جاری بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

وی، اظهار کرد: امروز دو واحد تولیدی بخش تولیدات کشاورزی سلسله شامل شرکت‌های بسته بندی خشکبار و تولید قارچ به بهره برداری رسیدند.

استاندار لرستان در مورد شرکت بسته بندی خشکبار سلسله، عنوان کرد: برای ساخت و بهره برداری این شرکت ۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است که مبلغ ۲۴ میلیارد ریال آن در قالب تسهیلات اشتغال به این تولید کننده اعطا شده است.

زیویار، همچنین در مورد شرکت تولید قارچ خوراکی این شهرستان، گفت: برای تکمیل و بهره برداری این شرکت نیز ۶۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است که مبلغ ۳۰ میلیارد ریال آن در قالب تسهیلات اشتغال است.

وی، تصریح کرد: در این دو واحد تولیدی در مجموع بیش از ۲۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

استاندار لرستان در خصوص سفرهای شهرستانی و ارتباط مستقیم با مردم و تولید کنندگان، عنوان کرد: دیدار مستقیم با تولید کنندگان و مردم برای ما و سایر مسئولین یک فرصت مناسب محسوب می‌شود که بتوانیم مشکلات موجود را از نزدیک لمس و برای برون رفت از آنها برنامه ریزی کنیم.

منبع خبر:مهر

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir