کاهش ۶۰ درصدی خاموشی ها / آمادگی شرکت برق لرستان جهت فصل سرما

کاهش ۶۰ درصدی خاموشی ها / آمادگی شرکت برق لرستان جهت فصل سرما
شناسه خبـر : ۱۱۸۰۹۵ یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰

اقدامات گسترده ای جهت فصل سرما توسط شرکت توزیع برق لرستان برنامه ریزی و اجرا شده است تا فصل سرما و بارندگی با کمترین خاموشی ممکن سپری شود.

به گزارشموج خبر لرستان ، مهران امیری با بیان اینکه در بارندگی های آبانماه امسال با اقدامات موثری که در دو ماه گذشته انجام دادیم شاهد کاهش ۶۰ درصدی خاموشی ها نسبت به اولین بارندگی سنوات قبل بودیم ، ابراز داشت: امیدواریم با اقدامات گسترده ای که انجام شده بتوانیم تا پایان فصل سرد امسال این روند را داشته باشیم و زمستانی بدون خاموشی را سپری کنیم و در نهایت موجبات رضایتمندی هم استانی های عزیز را فراهم نماییم.
وی با اشاره به نزدیک شدن به فصل سرما اظهار داشت: در گام اول برنامه بازدید از شبکه فشار متوسط و شناسایی معایب شبکه از اواسط شهریور شروع و همزمان بیش از ۶۸ اکیپ عملیاتی نسبت به تعمیرات گسترده شبکه اقدام نموده اند و تاکنون ۹۰ درصد شبکه بمیزان ۹۸۰۰ کیلومتر بازدید و ۸۰ درصد معایب شناسایی شده، رفع گردیده است.

امیری افزود: ۱۰ درصد معایب به شاخه زنی درختان بر می گردد که در فصل شاخه زنی از آذر تا اسفند ماه با هماهنگی شهرداری ها انجام خواهد گرفت.

وی به اقدامات صورت گرفته جهت کاور کردن شبکه اشاره و اعلام کردند: مناقصه خرید کاورهای عایق جهت نصب در مناطقی که پرنده زدگی داریم در حال اجرا است که این موضوع ضمن کاهش خاموشی کمک شایانی در بحث جلوگیری از آسیب به پرندگان خواهد داشت.
امیری گفت: علاوه برتعمیرات برق که بر اساس قطع برق و اجرای عملیات تعمیرات است ، این شرکت اکیپ خط گرم شامل دو پیمانکار و دو اکیپ شرکت دارد که بصورت خط گرم و در حالی که برق قطع نشده اقدام به تعمیرات شبکه می نمایند .

سرپرست شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به بارندگی های پیش رو اعلام داشتند: علاوه بر اکیپ های اتفاقات ، ۴۸ اکیپ کمکی نیز ساماندهی شده اند تا در زمان بارندگی به اکیپ های اتفاقات کمک نمایند.

مهران امیری با بیان اینکه در بارندگی های آبانماه امسال با اقدامات موثری که در دو ماه گذشته انجام دادیم شاهد کاهش ۶۰ درصدی خاموشی ها نسبت به اولین بارندگی سنوات قبل بودیم ، ابراز داشت: امیدواریم با اقدامات گسترده ای که انجام شده بتوانیم تا پایان فصل سرد امسال این روند را داشته باشیم و زمستانی بدون خاموشی را سپری کنیم و در نهایت موجبات رضایتمندی هم استانی های عزیز را فراهم نماییم.

وی در پایان گفت: هم استانی های عزیز در صورت داشتن خاموشی با سامانه ۱۲۱ تماس گرفته و همکاران در اسرع وقت اقدام به رفع خاموشی خواهند نمود.

46

منبع خبر:خبرآنلاین

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir