پیشرفت ۶۰ درصدی آماده‌سازی جاده دسترسی به نیروگاه برق خرم‌آباد

پیشرفت ۶۰ درصدی آماده‌سازی جاده دسترسی به نیروگاه برق خرم‌آباد
شناسه خبـر : ۱۱۸۰۷ جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

خرم‌آباد- مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های لرستان از پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه آماده‌سازی جاده دسترسی به نیروگاه برق خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا بردبار امروز جمعه در جمع خبرنگاران در سخنانی از اصلاح مسیل رودخانه کشکان منطقه «چم وزیر» ویسیان توسط سازمان همیاری شهرداری‌های لرستان خبر داد و اظهار داشت: وقوع سیل و طغیان رودخانه‌ای لرستان در فروردین ماه سال گذشته باعث خسارت‌های زیادی به بخش‌های مختلف استان شد.

وی، بیان داشت: این سازمان به منظور کنترل سیلاب، حفاظت رودخانه‌ها و جلوگیری از خسارات احتمالی اقداماتی در راستای کاهش تراز سطح آب و تسریع در عبور جریان سیلاب از محدوده‌های پر خطر مانند حذف و بریدن پیچ و خم‌ها و تعریض مسیرهای رودخانه انجام داده است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های لرستان در بخش دیگری از سخنان خود از آماده سازی جاده دسترسی به نیروگاه برق خرم آباد خبر داد و گفت: این پروژه به درخواست نیروگاه حرارتی برق لرستان به طول هزار و ۲۰۰ متر توسط این سازمان عملیاتی شده است.

بردبار، گفت: اجرای این طرح شامل زیرسازی، مخلوط ریزی و آسفالت بوده که تا کنون حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی، بیان داشت: احداث نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد به منظور تأمین برق پایدار لرستان شروع شده که در سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می‌رسد.

منبع خبر: مهر

شرایط تبلیغات