واکنش صنعت نفت به ادعای اسکوچیچ/ چرا فدراسیون منتظر AFC است؟

واکنش صنعت نفت به ادعای اسکوچیچ/ چرا فدراسیون منتظر AFC است؟
شناسه خبـر : ۱۱۸۰۲ جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت گفت: ما از دراگان اسکوچیچ به فیفا شکایت کرده‌ایم و اگر اتفاق دیگری افتاده است من از آن بی خبر هستم.

به گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران امروز در تازه ترین اظهارات خود مدعی شد پروسه حل مشکل حقوقی اش با باشگاه صنعت نفت آغاز شده و فدراسیون پیگیر برطرف شدن شکایت این باشگاه از او است.

اسکوچیچ بعد از جدایی از صنعت نفت باید مبلغ ۱۴۰ هزار دلار به این باشگاه پرداخت می کرد که از این کار امتناع کرد. صنعت نفت هم با شکایت به فیفا، راه حقوقی را برای گرفتن حق خود پیش گرفت.

باشگاه صنعت نفت پیش از این از فدراسیون فوتبال خواسته بود وارد پرونده شکایت از دراگان اسکوچیچ نشود.

حسن نصر اصفهانی رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت در گفتگو با خبرنگار مهر، در این خصوص گفت: ما از اسکوچیچ به فیفا شکایت کردیم. اگر اتفاق جدیدی هم افتاده باشد، من بی خبر هستم.

نصراصفهانی درباره ورود فدراسیون برای حل این مشکل تصریح کرد: اطلاعی از این موضوع ندارم. بهتر است با مدیرعامل باشگاه در این ارتباط صحبت کنید. (تماس خبرنگار مهر با مدیرعامل باشگاه صنعت نفت بی نتیجه بود)

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت درباره بلاتکلیفی مسابقات فوتبال و لیگ برتر هم گفت: تصمیمی که گرفته می شود باید جامع و مانع باشد و همه مسائل از جمله بحث تجاری باشگاه ها، قرارداد بازیکنان و اسپانسرها را هم در نظر بگیرد. باید در فدراسیون یک خِرد جمعی صورت بگیرد.

نصراصفهانی در پایان اظهار کرد: فدراسیون فوتبال ما می تواند زودتر دست به کار شود. چرا فدراسیون منتظر کنفدراسیون آسیا است؟ فدراسیون می تواند بعد از همفکری با باشگاه ها، به یک جمعبندی برسد و پیشنهاد خوبی را حتی به AFC بدهد.

منبع خبر: مهر

شرایط تبلیغات