مشکل پرچمدار سامسونگ دامن گیر وان پلاس شد

مشکل پرچمدار سامسونگ دامن گیر وان پلاس شد
شناسه خبـر : ۱۱۷۹۵ جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

ترنجی/ به نظر می رسد هر چی بیشتر ادعای برتری کنید، بیشتر به مشکل برمی‌خورید! پس از اینکه یک هفته پیش برای شما نوشتیم که مشکل سبز شدن نمایشگر گلکسی اس ۲۰ اولترا برای برخی کاربران ایجاد شده است، امروز مشکل سبز شدن نمایشگر وان پلاس ۸ پرو گزارش شد. مشکل نمایشگر گلکسی اس ۲۰ اولترا با آپدیت نرم افزاری برطرف شد و حالا باید دید که وان پلاس چه خواهد کرد.

وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو سه روز است که در انگلستان و اروپا برای فروش در دسترس هستند. این دستگاه ها تا ۵ روز دیگر در ایالات متحده ارایه می شوند. با این حال، به عنوان اولین مشتریانی که پرچمدارهای وان پلاس را می گیرند، برخی از کاربران دچار مشکل سبز شدن نمایشگر وان پلاس ۸ پرو هستند.

دو مشکل درباره نمایشگر وان پلاس ۸ پرو در فروم‌های وان پلاس عنوان شده است:

۱- ظاهر رنگ سبز روی صفحه نمایش در تنظیمات روشنایی کم.
۲- نمایشگر تحت یک مجموعه خاص از شرایط عجیب و غریب عمل می کند.

کاربران متوجه شده اند که روشن کردن “DC Dimming” در زیرمنو تنظیمات “Lab” وان پلاس ۸ پرو رفتار رنگ سبز را برطرف می کند. ناخواسته، روشن کردن ویژگی DC Dimming باعث یک اثر جانبی “از‌بین رفتن جزئیات سیاه” می شود. “این جزئیات از دست رفته سیاه” وقتی مناطق تاریک تر از یک تصویر جزئیات را از دست می دهند و منجر به ایجاد الگوهای لکه‌لکه می شوند.

پس از گزارش این مشکلات، سخنگوی OnePlus تأیید کرد که در حال تحقیق در مورد این مسئله است و در تلاش است تا آن را از طریق به روزرسانی OTA برطرف کنند. همچنین تأیید کرد که کاربران می توانند تنظیم DC Dimming را به عنوان یک رفع موقتی انجام دهند. او گفت:

وان پلاس برای بازخورد کاربر ارزش قائل است و متعهد به ارائه بهترین تجربه تلفن های هوشمند است. تیم ما در حال حاضر در حال بررسی این گزارش ها برای شناسایی بهترین راه حل ها برای کاربران ما است و ما به محض آماده شدن آنها به روز رسانی خواهیم کرد. با توجه به رنگ سبز، ما در تلاشیم تا این مسئله را در آپدیت OTA بعدی خود برطرف کنیم.

البته احتمال دارد در بیشتر شرایطی که از OnePlus 8 Pro استفاده می کنید حتی متوجه این مسئله نشوید. هنگامی که تصاویری از رنگ خاکستری تیره یا سیاه وجود دارد، رنگ سبز در سطح روشنایی بسیار کم اتفاق می افتد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید وان پلاس مانند سامسونگ به سرعت و پس از یک هفته، آپدیت برطرف کردن این مشکل را ارایه می کند؟منبع خبر: آخرین خبر

شرایط تبلیغات