مردم تحت تاثیر فضای مجازی قرار نگیرند/اجرای این طرح خشکاندن ریشه فساد است.

مردم تحت تاثیر فضای مجازی قرار نگیرند/اجرای این طرح خشکاندن ریشه فساد است.
شناسه خبـر : ۱۱۳۵۴۵ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۵

دادستان سلسله گفت: مردم تحت تاثیر فضای مجاز قرار نگیرند و اجرای طرح به نفع مردم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار موج خبر لرستان، یونس آزادپور، با اشاره به طرح مردمی سازی یارانه‌ها و اعمال قیمت‌های جدید گفت: اجرای این طرح  باعث حذف چند نرخی، قاچاق  کالا و خشکاندن ریشه فساد است و مردم تحت تاثیر فضای ملتهب ‌مجازی قرار نگیرند

دادستان سلسله ضمن دعوت مردم به آرامش و پرهیز از احتکار گفت: هیچ کمبودی در کالاهای اساسی نداریم افزود: مردم نگران نباشند و به اندازه نیاز‌شان‌خریدکنند. 

دادستان سلسله با بیان اینکه  عاملین و فروشندگان اقلامی را که از قبل در انبار یا مغازه داشتن باید با نرخ قبلی به دست مردم برسانند ، تصریح کرد: هر انباری که به علت احتکار اقلام اساسی پلمپ شده و یا به تازگی کشف شود، کلیه اقلام آن بین مردم با نرخ قدیم تقسیم می‌شود.

وی در ادامه  خاطر نشان کرد: مطابق منویات مقام معظم رهبری بین اعتراض و اختشاش تفاوت بوده و مرز بین معترضین و اختشاش جدا است لیکن با اختشاشگران مطابق مقررات و با شدت و قاطعانه برخورد خواهد شد.

آزاد پور با بیان اینکه همه اقشار جامعه موظفند در اجرای این طرح با دولت و دستگاه‌های اجرایی همکاری نمایند تصریح کرد : با افرادی که بخواهند به هر نحوی از انحا جو جامعه رو ملتهب کنند و به عنوان معاون مردم را تحریک به اختشاش و تخریب اموال عمومی نمایند و یا در تخریب اموال عمومی مباشرت نمایند قاطعانه برخورد خواهد شد.

دادستان سلسله  با اشاره به اینکه در صورت اجرای صحیح طرح و همکاری مردم ریشه و منشاء بسیاری از فسادها خشکانیده خواهد شد، اظهار داشت: طبق قانون و  مقررات، تنظیم بازار از وظایف جهاد کشاورزی می باشد، لذا ادارات صمت و تعزیرات و اصناف میبایست بیش از پیش وظایف نظارتی خود را انجام دهند و با متخلفین قاطعانه برخورد و در صورت تکرار نسبت به پلمپ مغازه و تشکیل پرونده اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع خبر:ایلنا

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir