سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را داشت؟

سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را داشت؟
شناسه خبـر : ۱۱۰۱۹ سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵

سهامداران شرکت‌های بانک سینا، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی و گروه صنعتی ملی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تجارت الکترونیک پارسیان، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه و بیمه نوین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 17هزار و 153واحدی به کار خود پایان داد و بیش از 7میلیارد و 93میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 8هزار و 218میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 148هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بانک سینا، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی و گروه صنعتی ملی امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌‌های لیزینگ ایران، تامین ماسه ریخته‌گری و کشاورزی و دامپروری مگسال بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 676میلیون ورقه به‌ارزش 3527میلیارد تومان در 571هزار نوبت، آیفکس 135واحد رشد کرد و در ارتفاع 8876واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تجارت الکترونیک پارسیان، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه و بیمه نوین بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های اعتباری ملل،‌ کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و پتروشیمی غدیر بیشترین کاهش قیمت را تجربه کرد.

انتهای پیام/

منبع خبر: تسنیم

شرایط تبلیغات