راه ارتباطی ۸۰ روستا در استان لرستان قطع است‌‌‌‌

راه ارتباطی ۸۰ روستا در استان لرستان قطع است‌‌‌‌
شناسه خبـر : ۱۰۹۷۲۱ یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴

گروه استان‌ها- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: راه ارتباطی ۸۰ روستا در استان لرستان به سبب کولاک مسدود است که تلاش پرسنل راهداری برای بازگشایی این محورها ادامه دارد.

عباس شرفی در گفت‌وگو باخبرنگار موج خبر در خرم‌آباد، با اشاره به این‌که  آزادراه خرم‌آباد به پل زال در اثر بارندگی‌های شدید مسدود شده بود ولی خوشبختانه با تلاش پرسنل آزادراه این محور از سمت اندیمشک به خرم‌آباد بازگشایی شد و تردد در آن برقرار است. 

وی افزود: در بازدیدی که نیم ساعت پیش از باند رفت خرم‌آباد به سمت اندیمشک داشتم همکاران در تلاش هستند که در سه تا چهار روز آینده یک عبور موقتی برای باند رفت برقرار کنند.  

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با اشاره به اینکه کار بازسازی این محور به صورت اساسی ادامه دارد تا ارتباط ایمنی برقرار شود افزود: مسیرهای جایگزین برای خودروهای سواری، مسیر قدیم پلدختر به اندیمشک و برای خودروهای سنگین و نیمه سنگین مسیر خرم آباد، کوهدشت، پلدختر و اندیمشک انجام می‌شود.  

شرفی عنوان کرد: شب گذشته تقریبا همه راه‌های روستایی بارگشایی شد اما به دلیل کولاک راه ارتباطی 80 روستا دوباره مسدود شد که نیروهای راهداری در حال تلاش برای بازگشایی این محورها هستند.

وی بیان کرد: به جز گردنه‌های مرتفع مثل گردنه گله بادوش الیگودرز بقیه محورها باز است و در این گردنه نیازمند این هستیم که برف فروکش کند تا به صورت اساسی بازگشایی شود.

انتهای پیام /641/ح

منبع خبر:تسنیم

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir