۲ نوجوان بروجردی در سد مسکن مهر غرق شدند

۲ نوجوان بروجردی در سد مسکن مهر غرق شدند
شناسه خبـر : ۱۰۴۶۲۰ شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰

بروجرد - معاون عملیات آتش نشانی بروجرد گفت: ۲ نوجوان بروجردی در سد خاکی مسکن مهر بروجرد غرق شدند که جسد آنها توسط ماموران تیم تخصصی امداد و نجات این سازمان از آب بیرون کشیده شد.

نادر موسیوند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار موج خبر افزود: این حادثه جمعه شب به ستاد فرماندهی آتش نشانی اعلام و آتش نشانان سریع به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه حادثه غرق‌ شدگی در فصل گرم سال بیشتر رخ می‌دهد، اظهارداشت: تیم تخصصی امداد و گروه غواصی از سازمان آتش نشانی بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و پس از انجام عملیات تفحص، پیکر بی جان دو جوان (حدودا ۱۷ ساله) را در عمق آب یافته و به عوامل انتظامی تحویل دادند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی ضمن ابراز همدردی با خانواده های افراد غرق شده و عرض تسلیت به بازماندگان،  خطاب به شهروندان گفت: با توجه به گرم شدن هوا، شنا کردن افراد در رودخانه‌ها و برخی از سدها مشاهده می‌شود که گاهی این آبتنی‌ها منجر به مرگ افراد می‌شود.

موسیوند افزود: رودخانه ها، کنار آبشارها و آبگیرها، جای مناسبی برای شنا کردن نیست و بهتر است افرادی که تمایل به شنا کردن دارند از استخرهای استاندارد با حضور ناجیان غریق استفاده نمایند.

منبع خبر:ایرنا

به پیج اینستاگرامی «موج خبر» بپیوندید
instagram.com/moojekhabar.ir