مدیرکل ورزش و جوانان لرستان مطرح کرد:

نمایندگان مجلس تفکیک حوزه جوانان از وزارت ورزش را دنبال کنند

شناسه خبـر : ۱۳ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

خرم‌آباد- مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: نمایندگان مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی، موضوع تفکیک حوزه جوانان از ورزش را دنبال کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی یاور عزیزپور ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های جوانان بحث نیازهای آنها در حوزه‌های مختلف است، اظهار داشت: دستگاه‌های مختلفی درگیر این موضوع هستند و حوزه جوانان درگیر یک حالت چند متولی گری است.

وی تصریح کرد: امروز که موضوع شرح وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در صحن مجلس تعیین تکلیف می‌شود، بهترین فرصت است نمایندگان استان کمک کنند تا حوزه جوانان از ورزش تفکیک شود.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با تاکید بر اینکه همه نمایندگان نیز دغدغه کمک به جوانان را دارند، لذا باید موجی ایجاد شود که بحث انفکاک جوانان از ورزش را پیگیری کنند، افزود: با تفکیک حوزه جوانان از ورزش، تشکیلات متناسب با موضوع که اختیار لازم را داشته باشد ایجاد خواهد شد.

عزیزپور با تاکید بر اینکه موضوعات ورزش و جوانان دو موضوع گسترده هستند، الان بخش جوانان در سایه ورزش هستند و ممکن است کار به خوبی پیش نرود، افزود: هیچیک از این دو بخش نباید در سایه دیگری باشد.

 

ارسال نظر

2 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران